Niezwykle ciekawą promocję na start swoim graczom posiada bukmacher Betfan. Nowi Gracze u tego bukmachera mogą liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadali jeszcze konta u bukmachera Betfan.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego. Należy dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Betfan. Proces nie zajmie zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy wpisać tam podstawowe dane: jak imię czy nazwisko czy login i hasło.

Jednak najważniejszym aspektem jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, ze bukmacher odblokuje bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka.

totolotek bonus bez depozytu
totolotek bonus bez depozytu

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon zgrany po rejestracji konta jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiodą to bukmacher dokona zwrotu stawki do 50 PLN. Natomiast przy wygrana, cała kwota trafi na konto gracza.

Bukmacher Betfan bonus do 3000 PLN:

Bukmacher Betfan zwiększa trzy pierwsze depozyty dla swoich graczy, gdzie to można liczyć na łączny bonus nawet do 3000 PLN.

Za każdą wpłatę bukmacher Betfan przyznaje bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN za każdą z trzech wpłat.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock – Lechia Gdańsk (Typ i Analiza)
Następny artykułEliminacje LE: Legia Warszawa – Atromitos (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.