W piątek w ramach rozgrywek Yokary Liga piłkarze Kopetdag Asgabat podejmą zawodników Merw. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: Neman 2 – Ruch Brześć 2

Yokary Liga: Kopetdag Asgabat – Merw

Kopetdag Asgabat to ligowy średniak, który gra na miarę oczekiwań, ale nic ponadto. Obecnie sześciu ligowych kolejkach maj na swoim koncie osiem punktów i lokują się na czwartym miejscu (na osiem możliwych).

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W poprzedniej kolejce przegrali wyjazdowy pojedynek z piłkarzami piątego Sagdamu 0:1 i od kilku tygodni nie pisują się na miarę oczekiwań. Przegrali dwa ostatnie mecze, a od trzech kolejek nie potrafią zwyciężyć.

Merw to słabiutki zespół, który w poprzednim sezonie zajął ostatnie miejsce. Na początku obecnego sezonu radzą sobie troszkę lepiej.

Aktualnie zajmują szóste miejsce, mając po sześciu rozegranych meczach sześć punktów, co nie jest imponującym wynikiem. W ostatnim meczu wygrali u siebie z zawodnikami ostatniego w tabeli Nebetci 2:0, ale wcześniej zanotowali cztery kolejne porażki.

W poprzednim sezonie piłkarze Kopetdag Asgabat pokonali u siebie zawodników Merwu 2:0. W nadchodzącym pojedynku ponownie trzeba ich traktować jako faworytów. Są oni w dołku, ale nadchodzący mecz jest idealny do tego, aby się przełamać. Rywal jest słaby i nie powinien mieć z nimi większych szans.

MeczTypKursBukmacher
Kopetdag Asgabat – Merw11,42Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – Żodzino (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga Reserve: FK Smalawiczy 2 – BATE 2 (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.