W poniedziałek w ramach rozgrywek Yokary Liga piłkarze Energetik podejmą zawodników Merw. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Yokary Liga: Energetik – Merw

Yokary Liga: Energetik – Merw

Energetik, który na początku tego sezonu spisuje się jak kompletna miernota. Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie zaledwie pięć punktów notują się oni na ostatnim ósmym miejscu w ligowej tabeli.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W poprzedniej kolejce przegrali u siebie z piłkarzami trzeciego w tabeli Kopetdag Asgabat 2:4. Była to ich trzecia porażka z rzędu i czwarty kolejny mecz bez zwycięstwa.

Merw jest drużyną niewiele więcej wartą. Aktualnie zajmują siódmą pozycję w ligowej tabeli, mając po ośmiu rozegranych meczach zaledwie sześc punktów na swoim koncie.

W poprzednim meczu przegrali w zawodnikami drugiego w tabeli Altyn Asyr 0:4 i była to druga porażka Merw z rzędu. Warto zaznaczyć, że w tym sezonie przegrali oni wszystkie dotychczasowe mecze, w których grali na wyjeździe.

W pierwszej rundzie kolejek piłkarze Merwu wygrali u siebie z zawodnikami Energetiku 1:0. W meczu wyjazdowym też liczą na punkty. Gospodarze zapewne zaatakują, ponieważ zwycięstwo da im awans w tabeli. Z kolei goście w przyadku wygranej odskoczą rywalowi. Myślę więc, że w tym meczu emocji jak i goli nie zabraknie.

MeczTypKursBukmacher
Energetik – Merw11,33LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykuł2. Bundesliga: Bielefeld – Osnabruck (Typ i Analiza)
Następny artykułKostaryka Primera Division: Guadalupe – Limon (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.