W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Sławija Mozyrz podejmą zawodników Żodzino. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – Żodzino

Wyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – Żodzino

Sławija Mozyrz to klub, który potrzebował biznesowego dealu, oby osiągnąć stabilizację finansową. Na początku 2006 odbyła się fuzja z klubem ZLiN Homel. Po tym ruchu spodziewano się sukcesów, jak choćby z 2000 roku, kiedy to sięgali po mistrzowski tytuł.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Nic takiego nie ma jednak miejsca. Jest co najwyżej ligowy średniak. Obecnie po siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dziesięć punktów i lokują się siódmym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe z piłkarzami ósmego w tabeli FK Wietebsk 3:2.

Żodzino to bardzo solidny klub, który nie ma raczej szans na włączenie się do rywalizacji o mistrzowski tytuł, ale na koniec sezonu powinni znaleźć się w górnej części tabeli. Na razie ich kibice mogą być zadowoleni.

Aktualnie zajmują bowiem drugie miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach, aż czternaście punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe zawodników dwunastego w tabeli FC Mińsk 5:2.

W poprzednim sezonie piłkarze Sławija Mozyrz przegrali u siebie z zawodnikami Żodzino 1:2. W tym sezonie goście spisują się lepiej. Obie ekipy są mocne w ofensywnie i myślę, że Sławia Mozyrz łatwo się nie podda i kilka goli w tym meczu padnie.

MeczTypKursBukmacher
Sławija Mozyrz – Żodzino+1,51,45STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: BATE – Nioman Grodno (Typ i Analiza)
Następny artykułYokary Liga: Kopetdag Asgabat – Merw (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.