W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Sławija Mozyrz podejmą zawodników FC Mińsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – FC Mińsk

Wyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – FC Mińsk

Sławija Mozyrz to także klub, który potrzebował biznesowego dealu, oby osiągnąć stabilizację finansową. Na początku 2006 odbyła się fuzja z klubem ZLiN Homel. Po tym ruchu spodziewano się sukcesów, jak choćby z 2000 roku, kiedy to sięgali po mistrzowski tytuł.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Nic takiego nie ma jednak miejsca. Jest co najwyżej ligowy średniak, który po pięciu ligowych kolejkach ma na swoim koncie siedem punktów i lokuje się siódmym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami Isłacza Mińsk 1:2.

FC Mińsk to zespół, który świetnie wystartował w obecnym sezonie, ale z biegiem czasu grają coraz gorzej. Aktualnie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli, mając po pięciu rozegranych meczach sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z zawodnikami Ruchu Brześć 0:1 i była to ich trzecia porażka z rzędu, co nie świadczy o nich najlepiej.

Ona klubu są w bardzo słabej dyspozycji. Gospodarze grają jednak w ostatnim czasie troszkę lepiej. W poprzednim sezonie piłkarze Sławija Mozyrz pokonali u siebie zawodników FC Mińsk 4:3 i w nadchodzącym spotkaniu także większe szanse na zwycięstwo daję gospodarzom.

MeczTypKursBukmacher
Sławija Mozyrz – FC Mińsk 1x1,31Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTurkmenistan: Merw – FC Asgabat (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga Reserve: Brest 2 – Szachcior Soligorsk 2 (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.