W czwartek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Nioman Grodno podejmą zawodników Zhodino. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Nioman Grodno – Zhodino

Wyszejszaja Liha: Nioman Grodno – Zhodino

Jeśli weźmiemy pod uwagę jedynie potencjał kadrowy, to Nioman Grodno będzie ligowym średniakiem. Początek sezonu mają jednak bardzo słaby. 

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko osiem punktów i lokują się na odległej czternastej pozycji w ligowej tabeli, która oznacza spadek. W poprzedniej kolejce przegrali u siebie z piłkarzami siódmego w tabeli Ruchu Brześć 2:4 i była to ich druga porażka z rzędu.

Żodzino to bardzo solidny klub, który raczej nie oczekiwał do rywalizacji o mistrzowski tytuł, ale na koniec sezonu powinni znaleźć się w górnej części tabeli. Na razie ich kibice mogą być zachwyceni.

Aktualnie zajmują oni drugie miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach, aż osiemnaście punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników FK Haradzieja 3:1, a w tym sezonie tylko raz doznali porażki.

W poprzednim sezonie piłkarze Niomanu Grodno zremisowali u siebie bezbramkowo z zawodnikami Zhodino. Przed nadchodzącym mecze taki wynik raczej uszanowaliby, ponieważ grają zdecydowanie słabiej od rywala. Goście przegrali w tym sezonie tylko jeden mecz, wic wątpię, aby kolejny miał miejsce tak słabym zespołem.

MeczTypKursBukmacher
Nioman Grodno – Zhodinox21,36STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułKostaryka Primera Division: Guadalupe – Limon (Typ i Analiza)
Następny artykuł2. Bundesliga: Heidenheim – Wehen (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.