W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Smalawiczy zawodników BATE. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Smalawiczy – BATE

Wyszejszaja Liha: FK Smalawiczy – BATE

FK Smalawiczy to jeden z faworytów do spadku. Liga białoruska jest dosyć wyrównana i ciężko coś wyrokować już na początku sezonu, ale ich kadra nie powala na kolana i nikogo nie zdziwi, jeśli w tym sezonie się nie utrzymają.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Obecnie po siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie marne trzy punkty i lokują się na przedostatniej, piętnastej lokacie w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce przegrali u siebie z piłkarzami Energetik-BDU 0:2 i była to ich druga porażka z rzędu.

BATE to zespół z innego bieguna piłkarskiego. Jest to piętnastokrotny mistrz Białorusi, który jako pierwszy białoruski klub wystąpił w fazie grupowej Ligi Mistrzów, powtarzając ten sukces dwukrotnie. 

Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach trzynaście punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu wygrali u siebie z zawodnikami Nemau Grodno 3:1 i był to ich piąty kolejny mecz bez porażki.

Piłkarze FK Smalawiczy dwa lata temu ostatni raz podejmowali zawodników BATE i przegrali tamten pojedynek 2:3. W nadchodzącym meczu chcieliby nawiązać do tego spotkania, ponieważ by to w miarę wyrównany bój. Niedzielny mecz na taki się nie zapowiada i goście powinni odnieść spokojne zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
FK Smalawiczy – BATE21,32Betclic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: Klaksvik – B36 Torshavn (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Biełszyna – FK Witebsk (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.