W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Słuck podejmą zawodników Dynamo-Brześć. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Słuck – Dynamo-Brześć

Wyszejszaja Liha: FK Słuck – Dynamo-Brześć

FK Słuck to klub, który został założony w 1998 roku, ale swoje najlepsze lata notuje, odkąd w 2004 roku głównym sponsorem klubu została Cukrownia w Słucku. Od tej pory klub ten stopniowo piął się w górę ligowej hierarchii. W sezonie 2013 uplasowali się na 1. miejscu i po raz pierwszy zdobył awans do najwyższej ligi.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W poprzednim sezonie ulokowali się na jedenastym miejscu w ligowej tabeli i wydaje się, że ten sezon mogą skoczyć na podobnym miejscu. Trzeba im jednak oddać, że nowe rozgrywki rozpoczęli bardzo dobrze. Wygrali przed własną publicznością z piłkarzami Sławija Mozyrz 3:1.

Dynamo-Brześć to być może nieścisła czołówka ligi, ale na pewno jeden z lepszych zespołów w niej występujących. W obecnych rozgrywkach na pewno mają ambicje zająć miejsce na ligowym podium.

W pierwszej kolejce obecnego sezonu zanotowali wpadkę i zremisowali u siebie z zawodnikami FK Smalawiczy 1:1. W kolejnym spotkaniu na pewno będą chcieli się zrehabilitować.

FK Słuck to słabszy kadrowo zespół. Jednak po bardzo dobrym rozpoczęciu sezonu na pewno dopisuje im dobry humor, a motywacji im nie zabraknie. Dynamo-Brześć także przystąpi do tego meczu z zamiarem odniesienia zwycięstwa, więc spodziewam się tutaj co najmniej dwóch goli.

MeczTypKursBukmacher
FK Słuck – Dynamo-Brześć +1,51,22STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Primera: Chinandega – Managua FC (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: FK Haradzieja – Szachcior Soligorsk (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.