W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Haradzieja podejmą zawodników Szachcior Soligorsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Haradzieja – Szachcior Soligorsk

Wyszejszaja Liha: FK Haradzieja – Szachcior Soligorsk

FK Haradzieja nie jest mocną ekipą, a co najwyżej ligowym średniakiem w lidze białoruskiej.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Uważam, że w tym sezonie nie znajda się w górnej części tabeli, ponieważ nie pozwala im na to potencjał piłkarski. Już w pierwszej kolejce nowego sezonu nie popisali się i przegrali z piłkarzami FK Wietebsk 0:1, tracąc gola w 20. minucie po golu samobójczym.

Szachcior Soligorsk to znacznie mocniejsza drużyna, która będzie według mnie walczyła w tym sezonie o miejsce na podium. Pierwszy mecz nie był jednak zbyt dobry i przegrali u siebie z zawodnikami Żodzino 0:1. Była to dla nich trudna do przełknięcia porażka, ponieważ przed tym meczem byli zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa.

Oba zespoły zaczęły nowy sezon od porażek. Jednak zdecydowanie lepszą kadrę mają gospodarze, który powinni być w kolejnym meczu bardzo skoncentrowani i spodziewam się, że osiągną dobry wynik.

MeczTypKursBukmacher
FK Haradzieja – Szachcior Soligorsk 2(DNB)1,27Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: FK Słuck – Dynamo-Brześć (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Enskede – Tyreso (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.