W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Haradzieja podejmą zawodników Dynamo Mińsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Haradzieja – Dynamo Mińsk

Wyszejszaja Liha: FK Haradzieja – Dynamo Mińsk

FK Haradzieja nie jest mocną ekipą, a co najwyżej ligowym średniakiem w lidze białoruskiej. Uważam, że w tym sezonie nie znajda się w górnej części tabeli, ponieważ nie pozwala im na to potencjał piłkarski.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Zresztą patrząc na ich dotychczasowe mecze, nie ma co do tego raczej wątpliwości. W trzech ligowych kolejkach zdobyli trzy punkty, notując dwie porażki i wygrywając tylko jeden mecz. Wygrali w poprzedniej kolejce wyjazdowe spotkanie z piłkarzami najsłabszej w lidze Biełszyny, którą pokonali 1:0.

Dynama Mińsk to znany i dosyć mocny klub jak na warunki Białorusi. O ile jest to bardzo solidna i stabilna drużyna, to nie odnosiła ona sukcesów, nawet na krajowym podwórku. Ma on na koncie tylko jedno mistrzostwo kraju, jeszcze za czasów ZSRR z 1982 roku. Obecnego sezonu nie rozpoczęli zbyt dobrze.

W trzech pierwszych kolejkach zanotowali dwie porażki i jedno zwycięstwo, które odnieśli w poprzedniej kolejce. W poprzedniej kolejce wygrali u siebie z zawodnikami Żadzino 2:0 i na pewno liczą na to, że teraz nabiorą rozpędu.

Oby kluby rozpoczęły ten sezon słabo i notują podobne wyniki. Jednak Dynamo Mińsk to znacznie lepsza drużyna, która lada moment złapie właściwy rytm. Dlatego w zbliżającym się meczu są dla mnie zdecydowanymi faworytami.

MeczTypKursBukmacher
FK Haradzieja – Dynamo Mińsk x21,21Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułVysshaya Liga Reserve: FK Słuck 2 – FK Witebsk 2 (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Dynamo-Brześć – Isłacz Mińsk (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.