W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Eniergietyk-BDU podejma zawodników FC Mińsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Eniergietyk-BDU – FC Mińsk

Wyszejszaja Liha: Eniergietyk-BDU – FC Mińsk

Eniergietyk-BDU ma bardzo udany początek sezonu. Po dwóch ligowych meczach mają oni na swoim koncie sześć punktów i lokuj się na drugim miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce pokonali oni an wyjeździe Ruch Brześć 1:0.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Nie są oni jednak czołową drużyną w lidze białoruskiej i chyba zdają sobie sprawę, że ich wysoka lokata jest raczej stanem przejściowym, a z biegiem sezonu będą przesuwać się w dół ligowej tabeli.

FC Mińsk zajmuje obecnie pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Oni również w dwóch pierwszych meczach zanotowali zwycięstwa. W ostatnim meczu pokonali u siebie piłkarzy silnego klubu Dynamo Mińsk 3:2.

Oni także nie są faworytami do zdobycia mistrzowskiego tytułu, ale ich kadra prezentuje się znacznie lepiej i oni mają według mnie większe szanse na pozostanie w czołówce ligowej tabeli.

Oba kluby rozpoczęły ten sezon bardzo dobrze i najbliższy pojedynek będzie starciem pomiędzy dwoma najlepszymi dotąd zespołami. Jesteśmy jednak dopiero po dwóch ligowych kolejkach, co jest mało miarodajne, a gospodarze są według mnie słabym zespołem i w trakcie sezonu to pokażą.

Goście są mocniejsi i ich świetna dyspozycja mnie mniej zaskakuje. W związku z tym to goście mają według większe szanse na zwycięstwo w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Eniergietyk-BDU – FC Mińsk x21,47Betclic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: BATE – Ruch Brześć (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga: CSKA Pomir Dushanbe – Khujand (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.