W czwartek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Energetik-BGU podejmują zawodników BATE. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Energetik-BGU – BATE

Wyszejszaja Liha: Energetik-BGU – BATE

Eniergietyk-BDU Mińsk to klub z siedzibą w Mińsku, który absolutnie nie stanowi o sile białoruskiej piłki ligowej. W poprzednim sezonie zajęli odległe dwunaste miejsce w ligowej tabeli.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W tym sezonie raczej nie stać ich na ewentualnie lepsze miejsca, a powtórką z poprzedniego sezonu pewnie by nie pogardzili. Zaznaczę przy tym, że utrzymać się spokojnie powinni, ale połowy ligowej tabeli raczej nie przekroczą.

BATE to zespół z innego bieguna piłkarskiego. Jest to piętnastokrotny mistrz Białorusi, który jako pierwszy białoruski klub wystąpił w fazie grupowej Ligi Mistrzów, powtarzając ten sukces dwukrotnie.

W ubiegłym sezonie zajęli drugie miejsce w ligowej tabeli, co jest dla nich bardzo rozczarowującym wynikiem, a sezon można w ich przypadku uznać za nieudany. W rozpoczynającym się sezonie są mimo to faworytami do zdobycia mistrzowskiego tytułu, a po słabym poprzednim sezonie będą z całą pewnością rozpocząć nowe rozgrywki od mocnego uderzenia.

Eniergietyk-BDU Mińsk w ubiegłym sezonie dwukrotnie został rozbity przed zawodników BATE. U siebie przegrali 0:4, a na wjeździe 1:4. Ten wynik odzwierciedla dosyć dobrze różnicę pomiędzy tymi zespołami i piłkarze BATE powinni być na tyle zmotywowani, aby po raz kolejny odnieść przekonujące zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Energetik-BGU – BATE 21,32STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułCopa de la Superliga: Lanus – Argentinos Jrs (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Dynamo Mińsk – Rukh Brest (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.