W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Dynamo-Brześć podejmą zawodników Isłacz Mińsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Dynamo-Brześć – Isłacz Mińsk

Wyszejszaja Liha: Dynamo-Brześć – Isłacz Mińsk

Dynamo-Brześć to być może nieścisła czołówka ligi, ale na pewno jeden z lepszych zespołów w niej występujących. W obecnych rozgrywkach na pewno mają ambicje zająć miejsce na ligowym podium. Początek sezonu mają jednak średni.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Po trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie cztery punkty (jedno zwycięstwo, jeden remis i jednak porażka) i lokują się na jedenastym miejscu w ligowej tabeli. W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami Sławija Moryrz 1:2.

Isłacz Mińsk to dla mnie przykład ligowego średniaka. Są oni stanowczo za silni dla zespołów z dolnych części tabeli, ale za słabi, aby mierzyć się z najlepszymi. Początek sezonu mają niezły.

Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzech rozegranych meczach sześć punktów (dwa zwycięstwa i jedna porażka). W poprzedniej kolejce zanotowali pierwszą porażkę w sezonie. Lepsi od nich okazali się piłkarze FK Słuck, którzy ograli ich na ich terenie 2:3.

Gospodarze mają według mnie lepszych piłkarzy w swoich szeregach, jednak to goście grają jak dotąd lepiej. Spodziewam się więc ciekawego meczu, w którym padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Dynamo-Brześć – Isłacz Mińsk +1,51,37LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: FK Haradzieja – Dynamo Mińsk (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera U20: Juventus Managua U20 – Ocotal U20 (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.