W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Biełszyna podejmą zawodników FK Witebsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Biełszyna – FK Witebsk

Wyszejszaja Liha: Biełszyna – FK Witebsk

Biełszyna to według mnie najsłabszy kadrowo zespół w całej lidze białoruskiej. Ich gra potwierdza te słowa. Obecnie po ośmiu kolejkach ligowych mają na swoim koncie marne dwa punkty i lokują się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli, będąc zdecydowanie najsłabszym zespołem w lidze.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami czwartego w tabeli Isłacza Mińsk 1:2 i była to ich trzecia kolejna porażka.

FK Witebsk nie należy do ścisłej czołówki ligowej, ale ich kadra wydaje się dosyć solidna. Jest to ligowy średniak, któremu bliżej do dolnych części tabeli.

Aktualnie zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po ośmiu rozegranych meczach jedenaście punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu zremisowali u siebie bezbramkowo z zawodnikami Szachcior Soligorsk i był to ich trzeci kolejny mecz, z którym nie zdołali odnieść zwycięstwa.

Będzie to pojedynek dwóch słabych klubów. Oczywiście gospodarze grają zdecydowanie słabiej, ale goście w ostatnich tygodniach też nie zachwycają. Nie spodzie się więc pasjonującego meczu i wiele goli raczej tutaj nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Biełszyna – FK Witebsk-2,51,51LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: FK Smalawiczy – BATE (Typ i Analiza)
Następny artykułPremia za wygrany zakład od Betclic. Większe wygrane nawet o 50%.
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.