W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze BATE podejmą zawodników Zhodino. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: BATE – Zhodino

Wyszejszaja Liha: BATE – Zhodino

BATE nie dominuje już w lidze jak za poprzednich lat, ale to wciąż bardzo dobry zespół. Obecnie po trzynastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż trzydzieści dwa punkty i lokują się na drugiej pozycji w tabeli.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Dynama Mińsk. Zagrali lepiej od rywali i zasłużenie wygrali ten pojedynek 2:0. Biorąc pod uwagę, wszystkie rozgrywki mają passę sześciu wygranych z rzędu.

Zhodino to solidny zespół, jednak w tym sezonie grają bardzo przeciętnie. Aktualnie zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzynastu rozegranych meczach osiemnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami ostatniego w tabeli Sputnik. Wygrali ten mecz 2:0, ale już dawno nie zanotowali choćby dwóch zwycięstw z rzędu.

BATE traci osiem punktów do lidera, ale ma mecz rozegrany mniej. Wygrana z Zhodino jest im bardzo potrzebna. Gospodarze zanotowali w tym sezonie tylko jedną porażkę. Grają bardzo dobrze i w niedzielę powinni zdobyć kolejny komplet punktów.

MeczTypKursBukmacher
BATE – Zhodino11,42Betfan

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Holandia – Czechy (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Chorwacja – Hiszpania (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.