Do 6 stycznia będziemy emocjonować się Turniejem Czterech Skoczni. W związku z tą imprezą bukmacher LvBet daje swoim graczom szansę na większą wygraną o 14%. Promocja dotyczy jedynie kuponów zawartych z aplikacji mobilnej.

Promocja trwa do ostatniego, czyli czwartego konkursu Turnieju Czterech Skoczni, który odbędzie się 6 stycznia. Do tego dnia mamy czas zawrzeć kupon, na którym znajdą się tylko zdarzenia ze skoków narciarskich.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W promocji biorą udział kupony: przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi. Jednak muszą być one w obrębie zawodów Turnieju Czterech Skoczni. Należy jednak pamiętać, że bukmacher wyklucza granie zakładów specjalnych (typu out-right.)

Ponadto zawieranie zakładów za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji. Promocja objęte są tylko te kupony, które zostaną zawarte z środków gotówkowych przez aplikację mobilną bukmachera – LvBet.

Spełniając powyższe warunki, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony prawidłowo to bukmacher ze specjalnej puli zwiększy automatycznie wygraną o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułManchester Utd – Bournemouth – Typ dnia niedziela 30 grudnia
Następny artykułTyp na środę 2 grudnia AEK – Paphos
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.