We wtorek 9 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Wystarczy, bowiem dokonać zawarcia kuponu w godzinach 145:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej u bukmachera.

Forbet zwiększa wygrane we wtorek o 12%

Forbet zwiększa wygrane we wtorek o 12%

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Głównym warunkiem promocji jest dokonanie zawarcia kuponu we wtorek 9 kwietnia w godzinach 15: 00 – 21:00. Ten kupon upoważnia nas do większej wygranej.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo każdy kupon musi spełniać powyższe warunki promocji::

  • muszą na nim znajdować się co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.300
  • wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale środki muszą pochodzić z konta głównego. Ponieważ bukmacher Forbet wyklucza granie środkami bonusowymi. Z tej promocji są również wykluczone kupony systemowe.

Spełniając powyższe warunki, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBundesliga: Bayern – Dortmund (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów: Liverpool – FC Porto (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.