W sobotę w ramach rozgrywek Vysshaya Liga Reserve piłkarzeFK Smalawiczy 2 podejmą zawodników Biełszyna 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: FK Smalawiczy 2 – BATE 2

Vysshaya Liga Reserve: FK Smalawiczy 2 – BATE 2

Rezerwowy zespół FK Smalawiczy spisuje się znacznie lepiej od pierwszej drużyn, która jest najczęściej chłopcem do bicia. Obecnie po siedmiu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie dwanaście punktów i lokują się na dwunastej pozycji w ligowej tabeli.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe Eniergietyk-BDU 2 2:1 i było to dla nich na pewno bardzo ważne zwycięstwo, ponieważ przerwała passę trzech kolejnych porażek.

Rezerwy BATE grają z kolei znacznie gorzej niż pierwsza drużna, która zawsze walczy o najwyższe cele. Aktualnie zajmują oni dopiero piętnaste, czyli przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach tylko cztery punkty na swoim koncie, a ich gra pozostawia wiele do życzenia.

W ostatnim meczu przegrali kolejny mecz. Tym razem przegrali u siebie z zawodnikami trzeciego w tabeli Nemanu 1:2.

Dwa sezonu temu FK Smalawiczy, kiedy po raz ostatni podejmowali BATE (oczywiśie mowa o zespołach rezerwowych), gospodarze wygrali 2:1. W nadchodzącym meczu również są faworytami, ponieważ grają nieźle, a rywale beznadziejnie.

MeczTypKursBukmacher
FK Smalawiczy 2 – BATE 21x1,29Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułYokary Liga: Kopetdag Asgabat – Merw (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Klaksvik – B36 Torshavn (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.