W środę w ramach rozgrywek Vysshaya Liga piłkarze CSKA Pomir Dushanbe podejmą zawodników Khujand. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.

Vysshaya Liga: CSKA Pomir Dushanbe – Khujand

Vysshaya Liga: CSKA Pomir Dushanbe – Khujand

CSKA Pomir Dushanbe mieli poprzedni sezon całkiem udany. Po dwudziestu ligowych kolejkach mieli na koniec sezonu dwadzieścia dziewięć punktów koncie i zajęli czwarte miejsce, co trzeba uznać, za całkiem dobry wynik, który pokazuje, że jest to drużyna z czołówki ligowej.

Oferta najwyższych bonusów w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź najlepszą ofertę

W rozpoczynającym się sezonie będą chcieli co najmniej powtórzyć ten wynik. W pierwszym meczu zagrają u siebie, ale bez udziału publiczności.

Khujand z minionym sezonie zaprezentował się leszcze lepiej. Ukończyli oni rozgrywki ligowe na drugim miejscu, mając po dwudziestu jeden rozegranych meczach ligowych trzydzieści sześć punktów na swoim koncie.

We wspominanym sezonie piłkarze CSKA Pomir Dushanbe pokonali u siebie zawodników Khujand 2:1, a trzeba zauważyć, że na swoim terenie potrafią być groźni. Nadchodzący mecz również zapowiada się bardzo interesująco.

Goście mają lepszą kadrę, ale gospodarze u siebie są w stanie ograć każdego. W pierwszym sezonu nikt nie będzie chciał doznać porażki, więc po pierwszym goli, drugi będzie raczej tylko kwestią czasu.

MeczTypKursBukmacher
CSKA Pomir Dushanbe – Khujand +1,51,36Betclic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów