Cressy – Smyczek

Ciężko tutaj uwierzyć w inny wynik niż wygrana Smyczka, który jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna, bo ponad czterysta miejsc w rankingu ATP. Doświadczenie również przemawia za Timem, ponieważ Cressy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tenisem.

Ma zaledwie dwadzieścia dwa lata. Jak zobaczymy na wyniki Maxime w tym sezonie to nic wybitnego nie pokazuje. Jak wygrywał swoje mecze w tym roku to sprawił tylko jedną niespodziankę. Pokonując Sarkissianego, ale to wszystko. W pozostałych pojedynkach wygrywał mecze, w których był faworytem.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Dla Smyczka będzie to drugi turniej w tym sezonie. W Australian Open nic wybitnego nie pokazał. Teraz liczy na znacznie więcej. A nie powinien mieć większych problemów z wygrana. Możliwości ma znaczne większe od swojego rywala. Bardziej jest doświadczonym zawodnikiem, a na betonie również radzi sobie dużo lepiej. Cressy w 2018 roku miał dobry bilans, ale nie można zapominać, że grał przede wszystkim w ITFach.

Blanch – Rubin

O awans do ćwierćfinału podczas chellengera w Cleveland powalczą Blanch z Rubinem. Zdecydowanym faworytem tego boju jest Rubin, który nie powinien mieć tak naprawdę większych problemów z wygraną.

Blanch to zawodnik, który swoją przygodę z tenisem rozpoczyna. Ma zaledwie dwadzieścia jeden lat. Noah w rakingu ATP sklasyfikowany jest ponad sto pięćdziesiąt miejsc wyże w rankingu ATP.

Rubin w tym roku zanotował dobry wynik, gdzie doszedł do finału turnieju w Noumea. Wygrywał po drodze z takimi zawodnikami jak Huessler, Nys, Kwiatowkoski czy Young. Głodny jest gry na pewno po dosyć przeciętnych występach w Australian Open i Newport, gdzie zbyt dużo nie zwojował. W pierwsze rundzie tego turnieju nie miał żadnego problemu z wygraną, gdzie rozbił Bonziego 2-0. I bez większych problemów również powinien wygrać ten mecz.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Cressy – Smyczek 2 1.45 Fortuna
Blanch – Rubin 2 1.34 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy dnia na wtorek 30 stycznia
Następny artykułTypy z piłki nożnej na piątek – 1 lutego
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.