Będzin – Olsztyn

Bedzin to najsłabsza drużyna w Pluslidze. Mają na swoim koncie zaledwie sześć punktów. Jedyną wygraną w tym sezonie zanotowali kilka miesięcy temu nad Asseco Resovią, która to drużyna była kompletnie w dołku. Od tamtego czasu notują pasmo porażek. Łącznie od pierwszej kolejki wygrali zaledwie trzynaście setów, co jest zdecydowanie najsłabszym wynikiem. Jest to średnia mniej niż jeden ugrany set na mecz. Podczas ostatnich pięciu potyczek, aż cztery przegrali wynikiem 3-0. Jedynie zacięty bój stoczyli z zespołem Bydgoszczy, ale i tak go przegrali.

Olsztyn na pewno liczy na przełamanie, ponieważ ta ekipa odnosiła pięć porażek od rząd. Czas wreszcie się przełamać i sięgnąć po wygraną. A łatwiejszego rywala na przełamanie trzeba powiedzieć, że nie będą mieli. Chociaż trzeba podkreślić, że znacznie lepiej radzą sobie od rywali. Jak nawet i przegrywali swoje potyczki to sprawili spore problemy rywalom. W każdym z ostatnich pięciu potyczek urywali seta, a przecież nie mieli łatwych rywali, ponieważ mierzyli się, m.in. z ONICO, Wartą czy Radomiem. Jednak w tym boju nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Piła – Bydgoszcz

Siatkarki z Piły w ostatnich pojedynkach radziła sobie całkiem dobrze, ponieważ wygrali trzy spotkania. Okazywały się lepsze kolejno od ekip z Kalisza, Ostrowca oraz Wrocławia. Chociaż trzeba podkreślić, ze w każdym, z tych pojedynków były faworytkami, ponieważ przeciwniczki były sklasyfikowane niż w ligowej tabeli. Piła zajmuje siódme miejsce mając piętnaście punktów, ale mają dwa zaległe spotkania do rozegrania. Szanse jeszcze mają na grę bezpośrednio w fazie playoff. Ponieważ strata do szóstej ekipy wynosi siedem punktów. Jednak na pewno będą musiały wygrywać swoje potyczki.

Siatkarki z Bydgoszczy na pewno liczą na przełamanie. Ponieważ przegrały dwa ostatnie swoje spotkania. Chociaż trzeba przyznać, ze nie miały łatwy rywalek. Bowiem najpierw los sprawił, że grały z Chemikiem Police, zaś w ostatniej kolejce z ekipa z Rzeszowa. Był to zacięty bój, od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Lecz ostatecznie siatkarki Pałacu przegrały po tie-breaku. Teraz chcą wygrać i nieco odbudować swoje morale. Tym bardziej, że cały czas walczą o czwarte miejsce, do której to ekipy tracą tylko dwa oczka.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Będzin – Olsztyn 2 1.45          Fortuna
Piła – Bydgoszcz 2 1.60 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z siatkówki na sobotę 19 stycznia
Następny artykułTypy z siatkówki na 22 stycznia (wtorek)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.