Radom – Olsztyn

Pierwsze niedzielne spotkanie w Pluslidze zostanie rozegrane pomiędzy Czarnymi Radom, a zespołem z Olsztyna. Mimo, że w ostatnim czasie te drużyny nie grają na swoim poziomie to jednak gospodarze są tutaj faworytami. Ekipa z Radioma jest na dobrej drodze, aby zagrać w playoffach. Jak zobaczymy na grę obu zespołów to w dodatku gospodarze prezentują lepsza jakość w grze. Istotne w tym wszystkim jest to, że ten mecz rozegrają na własnej hali.

Zespół z Olsztyna to typowa drużyna własnej hali. Owszem sprawili jedną niespodziankę pokonując na wyjeździe Skrę, bo wygrana nad Asseco żadnego wrażenia nie robi. Bowiem każdy dobrze wie jak ten zespół radzi sobie w tym sezonie. Ponadto akademicy przegrywali na wyjazdach z Katowicami, Treflem oraz ONICO. W tym sezonie Czarni wygrali i to w Olsztynie. Wszystko wskazuje, że również podczas niedzielnego spotkania powinni również cieszyć się z wygranej.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Padova – Sora

Jedno z niedzielnych spotkań we włoskiej Serie A1 zostanie rozegrane pomiędzy Padovą, a Sorą. Faworytami tego pojedynku są gospodarze, którzy można powiedzieć, że nie powinni mieć żadnych problemów zanotowaniem wygranej. Padova cały czas walczy o grę w playoffach, obecna pozycja daje im prawo, ale przewaga nad dziewiątą drużyną wynosi zaledwie trzy punkty. Po trzech porażkach siatkarze Padovy wreszcie się przełamali i zanotowali wygraną, gdzie to pewnie rozbili Castellanę. Z pewnością gospodarze będą chcieli wykorzystać atu gry na własnej hali, gdzie to zanotowali pięć wygranych ora dwukrotnie przegrywali.

Sora to zespół, który walczy utrzymanie się w lidze. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ obecnie znajdują się w strefie spadkowej. Od początku sezonu nic wybitnego nie prezentowali i nadal utrzymują przeciętną dyspozycję. Zaledwie jedna wygrana w pięciu bojach jest tego najlepszym dowodem. Pod względem doświadczenia gospodarze przeważają nad ekipą gości jak i zresztą mają większy potencjał. Ten mecz rozegrają w dodatku na własnym parkiecie, gdzie nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Radom – Olsztyn 1 1.31 Fortuna
Padova – Sora 1 1.45 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z hokeja na 12 stycznia (sobota)
Następny artykułTypy z piłki nożnej – 14 stycznia (poniedziałek)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.