Friedrichshafen – Zenit St. Petersburg

Można się spodziewać tutaj szybkiego spotkania i wygraną Zenitu. Ekipa rosyjska jest znacznie mocniejsza od swoich rywali. Jednak warunek jest prosty, muszą zagrać od pierwszej piłki tutaj bardzo skoncentrowani. Zenit zalicza się ekip, które mają szanse na wygranie Ligi Mistrzów. Nie ma się co dziwić, jak ma się w składzie takich zawodników jak Grozer, Camejo Durruthy, Sivozhelez czy Volkov. Chociaż trzeba przyznać, że ta drużyna dosyć niespodziewanie męczyła się w dwóch wcześniejszych pojedynkach, gdzie to grali z Chaumont i ACH Ljubljana, gdzie te mecze wygrywali wynikami 3-2.

Popularne Frytki na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry na własnej hali, gdzie to wygrali na niej pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów z ACH Ljubljana 3-0. Lecz trzeba przyznać, że wynik nie robi żadnego wrażenia. Jednak w drugiej już potyczce nie było tak kolorowo i przegrali w trzech setach z Chaumont. Jedynie w drugiej partii byli wstanie nawiązać z rywalami. W dwóch pozostałych wysoko przegrywali. Zenit jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Możliwości mają bardzo duże. Znajdują się w gazie. Wygrali ostatnie pięć spotkań ligowych i z pewnością tutaj powinni dołożyć kolejną wygraną.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Halkbank – Zenit Kazań

Inne z środowych spotkań w siatkarskiej Lidze Mistrzów będzie to konfrontacja pomiędzy Halbankiem, a Zenitem Kazań. Co tutaj dużo mówić, faworyt tego boju jest tylko jeden. Jest im drużyna przyjezdnych i tylko tak naprawdę wymiar wygranej pozostaje kwestią otwartą. Z pewnością gospodarze będą chcieli powalczyć i sprawić problemy wyżej notowanemu rywalowi. Ale oprócz atutu własnej hali nic mają żadnych argumentów. Jedyną wygraną w Lidze Mistrzów zanotowali z Roeselare, grając u sieie. Lecz trzeba przyznać, że nic wybitnego tam nie pokazali. Ponieważ pojedynek zakończył się dopiero po TB. W drugim spotkaniu przegrali z Roeselare, w którym to boju nie ugrali nawet jednego seta! Myśląc o dobrym występie to podczas tego pojedynku będą musieli zagrać w każdym elemencie bardzo dobrze, ale jest to mało realne.

Siatkarze z Kazania co tutaj dużo mówić sa jedną z najlepszych drużyn na Świecie. Są zdecydowanymi faworytami nie tylko tego pojedynku, ale i całych rozgrywek. W obecnych rozgrywkach Ligi Mistrzów wygrali pewnie dwa swoje mecze z UV Frankfurt 3-0 oraz 3-1 z Roeselare, czyli można powiedzieć, że z drużynami lepszymi od Halbanku! Teraz pozostaje im wygrana za trzy punkty i umocnienie się na pozycji lidera. Chociaż na pewno będzie dużo zależało od nastawienia w tym boju. Jak wyjdą w pełni skoncentrowani i nie zlekceważą rywala, powinni bez najmniejszych problemów wygrać 3-0, a każda partię bardzo pewnie. Kadrowo również wyglądają znacznie lepiej od swoich rywali, ponieważ w swoim składzie mają takich siatkarzy jak Ngapeth, Spiridonoc, Volvich czy Anderson. Zenit jest przynajmniej o jedną klasę lepszy od swoich rywali i ta drużyna nie powinna mieć żadnych problemów, aby zanotować wygraną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Friedrichshafen – Zenit St. Petersburg 2 1.33 Fortuna
Halkbank – Zenit Kazań Zenit-11.5 1.60 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułKonkurs na Australian Open z LvBet. Nagroda główna – 2000 PLN
Następny artykułTypy z koszykówki na 17 stycznia (czwartek)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.