Już dzisiaj możemy poznać Mistrza Polski w siatkówkę oraz brązowego medalistę. Bowiem zostaną rozegrane trzecie spotkania finałowe pomiędzy JSW, a Wartą Zawiercie oraz ZAKSĄ z ONICO. W obu tych przepadkach gospodarze potrzebują po jednym zwycięstwie do wygrania rywalizacji.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

JSW – Warta

Przed rozpoczęciem rywalizacji pomiędzy tymi zespołami zdecydowanymi faworytami byli gospodarze, którzy potwierdzili swoją klasę i doświadczenie. Wygrali dwa spotkania i są na dobrej drodze do kolejnego zwycięstw. Jak to bywa podczas takich pojedynków ogromne znacznie ma doświadczenie i umiejętności poszczególnych zawodników. A pod pod tym względem JSW jest znacznie mocniejszym zespołem.

Warta to rewelacja tego sezonu. Pokazali się już bardzo dobrej strony w tym sezonie. Nie da się ukryć, że przede wszystkim są mocni na własnej hali, na wyjazdach już tka dobrze sobie nie radzą. Jest to dla nich ostatnia szansa, a także dodatkowa presja, żeby przedłożyć stan rywalizacji. A jest to niezwykle mało prawdopodobne.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

ZAKSA – ONICO

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami było niezwykle emocjonująco od pierwszej piłki. Kontrowersji również nie brakowało i samych emocji poza spotkaniem. Drugie spotkanie na Torwarze zapowiadało się również bardzo emocjonująco ale pewnie wygnała je ZAKSA, która niewątpliwie ba duży przewagę nad rywala,mi.

ONICO można odnieść wrażenie, że nieco podłamała się pierwszym spotkaniem. Teraz znowu udają się na wyjazdach i pytanie jak im pójdzie gra. Na pewno nie są faworytami tej konfrontacji. Muszą do tego sporo ryzykować, ponieważ to właśnie ekipa ZAKSY może w spokoju kontrolować przebieg tego boju, prowadząc w rywalizacji 2-0.

MeczTypKursBukmacher
JSW – Warta 11.43STS
ZAKSA – ONICO11.30STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Juventus – Torino (Typ i Analiza)
Następny artykułLotto Ekstraklas: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin (Typ i analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.