H. Tel Aviv – M. Tel Aviv

Jedyne poniedziałkowe spotkanie w izraelskiej Ligat ha’Al beda to derby, ponieważ o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy H. Tel Aviv z M. Tel Aviv. Jednak faworyt tego boju jest tylko jeden są nim goście, którzy nie powinni mieć żadnych problemów, aby zanotować wygraną. Są znacznie mocniejszym zespołem co zresztą pokazują ligowe spotkania. Ekipa M. Tel Aviv zajmuje pierwsze miejsce mając czterdzieści sześć punktów i tym samym mają już szesnaście punktów przewagi nad drugim zespołem. Mimo wszystko w dalszym ciągu utrzymują wysoki swój poziom, ponieważ wygrywają regularnie swoje pojedynki. W pięciu ostatnich meczach nie stracili żadnego punktu.

Znacznie gorzej wiedzie się rywalami zaa miedzy, któremu punkty przychodzą z wielkim trudem. Drużyna H. Tel Aviv obecnie zajmuje odległe, bo dwunaste miejsce w ligowej tabeli mając zaledwie szesnaście punktów. Na pewno będą walczyć o utrzymanie się w lidze w obecnym sezonie, ale nie będzie to takie łatwe zadanie. Niewątpliwie trudno wygrywa się spotkania jak zdobycie bramek przychodzi przychodzi z wielkim trudem. Do tej pory strzelili zaledwie dziesięć goli co jest najgorszym wynikiem w lidze.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Aris – Lamia

Gospodarze na pewno liczą na przełamanie. Ponieważ nie wygrali żadnego z trzech ostatnich pojedynków. Możliwości ku temu na pewno mają, ale musza zacząć grać na swoim poziomie. Można powiedzieć, że teraz czeka ich znacznie łatwiejszy rywal niż w ostatnich konfrontacjach, gdzie mierzyli się z czołowymi ekipami. Ponadto piłkarze Aris ma dobrą okazję na poprawę spotkań na własnym obiekcie, gdzie to w tym sezonie zanotowali po trzy wygrane i przegrane, a także raz zremisowali.

Znacznie gorzej radzi sobie drużyna Lami, która mając zaledwie jedenaście punktów zajmuje czternaste miejsce w lidze. Celem tego zespołu na pewno jest utrzymanie się w lidze. Lecz nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ obecnie znajdują się w strefie spadkowej. Do tego zdobycie punktów przychodzi dla nich z wielkim trudem. Ponieważ na przestrzeni pięciu ostatnich pojedynków zdobyli zaledwie jeden punkt. Kolejny ich problem to ofensywa. Strzelenie bramek przychodzi im z wielką trudnością. Mniej jedynie od nich strzelonych goli ma obecnie ostatnia drużyna w lidze. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą jeden mecz.Wówczas bez najmniejszych problemów swoje spotkanie wygrała drużyna Aris 2-0.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
H. Tel Aviv – M. Tel Aviv 2 1.32 LvBet
Aris – Lamia 1 1.53 LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z siatkówki na niedzielę 13 stycznia
Następny artykułTyp z hokeja na 15 stycznia (środa)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.