Ceske Budejovice – Poruba

Walcząca o czołowe pozycje na koniec rundy zasadniczej drużyna Ceke Budejovie w środę podejmie zespół Poruby. Innego wyniku niż wygrana gospodarzy nie można się spodziewać. Obie drużyny dzieli ogromna różnica klas.

Ceske grają w dodatku na własnym lodowisku, gdzie to hokeiści tego zespołu nie mają żadnych problemów ze zdobywaniem punktów, bilans piętnastu wygranych czterech i przegranych jest tego najlepszym dowodem.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Do tego znajdują się w znacznie lepszej formie od rywali. Są znacznie lepiej ułożoną drużyną. NIe mają żadnych problemów ze strzelenie bramek, kadrowo na tle gości również są mocniejsi. Jeżeli gospodarze nie zlekceważą rywali to bez żadnych problemów powinni wygrać ten bój.

Kladno – Trebic

Kolejne spotkanie, które ma zdecydowanego faworyta. Chyba trudno jest uwierzyć tutaj w inny wynik niż wygrana gospodarzy.

Kladno walczy cały czas o czołowe miejsca na koniec rundy zasadniczej. Obecnie zajmują drugą pozycję, ale ich przewaga nad czwartym zespołem wynosi zaledwie jeden punkt. Jeżeli zobaczymy na ich dyspozycję w ostatnich pojedynkach to nic złego nie można powiedzieć. Ma pewno swoim kibicom chcą się zrewanżować za ostatni mecz na własnej tafli lodu z Havirov.

A co tutaj dużo mówić takie spotkania jak z Trebic muszą wygrywać i to bardzo pewnie. Tym bardziej, że grają na własnym lodowisku. Dyspozycja ekipy Trebic na wyjazdach nie zachwyca. W ostatnich pięciu bojach wygrali tylko jeden mecz i to nieznacznie, bo tylko 2-1 z Przerow.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Ceske Budejovice – Poruba 1 1.44 Fortuna
Kladno – Trebic 1 1.42 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułNeman Grodno – Zhlobin Typ dnia 8 stycznia (wtorek)
Następny artykułFreebet 20 PLN za rejestrację
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.