Jihlava – Sparta Praga

Można powiedzieć, że ten mecz ma zdecydowanego faworyta są nim gospodarze. Jihlava zajmuje pierwsze miejsce w tabeli mając już osiem punktów przewagi nad drugim zespołem, a do tego jedno spotkanie rozegrane mniej. Podczas ostatnich pojedynków przegrali dwa z pięciu spotkań. Jednak był to dobre pojedynki w wykonaniu tego zespołu, a można powiedzieć, że zabrakło trochę szczęścia. Bo inaczej nie można tego nazwać. Teraz na pewno będą chcieli się przełamać, ponieważ zagrają na własnej tafli lodu, gdzie w tym sezonie wygrali czternaście pojedynków i pięć razy ponosili porażkę.

Goście natomiast w ostatnich kolejkach prezentują się również poniżej swoich możliwości. Ponieważ jak to inaczej można nazwać jak wygrywa się jeden z pięciu pojedynków. Podczas tych konfrontacji „kulała” i to zdecydowanie defensywa. Zresztą obrona nie jest mocna punktem tego zespołu od początku sezonu. A dzisiaj czeka ich trudna przeprawa, ponieważ gospodarze są obecnie drugą ekipą w lidze pod względem strzelonych bramek. Podatkowo Slavia ten mecz rozegra na wyjeździe, gdzie to wygrała siedem meczy i trzynaście przegrała. Podczas ostatnich pięciu pojedynków bezpośrednich góra była drużyna Jihlavy. W tym sezonie obie drużyny grały dwa razy i dwukrotnie pewnie wygrała ekipa gospodarzy tego boju.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Karpat – Lukko

Na sobotę zaplanowano spotkania czterdziestej kolejki fińskiej ligi hokeja na lodzie. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Karpat, a Lukko. Faworytami nie da się ukryć, że są gospodarze. Zespół Karpat obecnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze mając już czternaście punktów przewagi nad drugim zespołem! Z pewnością lizą teraz na przełamanie, ponieważ w ostatnich pojedynkach nie szło im nieco za dobrze. Przegrali trzy z pięciu spotkań, ale też trzeba przyznać, że nie grali źle. Z pewnością podczas tego pojedynku będą chcieli wykorzystać grę na własnym lodowisku, gdzie to w tym sezonie wygrali szesnaście spotkań i czterokrotnie przegrywali.

Lukko walczy o grę bezpośrednio w fazie playoff. Jednak nie będzie to łatwe zadanie do zrealizowania. Ponieważ przewaga nad siódmym zespołem wynosi zaledwie trzy punkty. W dodatku ekipa Lukko prezentują obecnie podobną dyspozycję co gospodarze, czyli wygrali dwa z pięciu pojedynków. Ponadto ten pojedynek rozegrają na wyjeździe, gdzie wygrali jedenaście pojedynków i dziewięć razy ponosili porażkę. Mimo większej ilości zwycięstw niż porażek to i tak mają minusowy bilans bramkowy. O różnicę klas pomiędzy tymi zespołami świadczą również spotkania bezpośrednie, w których regularnie górą jest zespół Karpat. W tym sezonie podczas dwóch pojedynków Karpaty wygrały dwukrotnie i to bardzo pewnie.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Jihlava – Sparta Praga 1 1.38 Forbet
Karpat – Lukko 1 1.55 Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z koszykówki na 11 stycznia (piątek)
Następny artykułTypy z siatkówki na niedzielę 13 stycznia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.