Iżevsk – Toros Neftekamsk

Większych problemów przynajmniej na papierze nie powinna mieć drużyna Toros, która to na wyjeździe zagra z Iżevsk. Faworyt tego boju jest tylko jeden, rzecz jasna jest im ekipa przyjezdnych.

Iżewsk obecnie zajmuje dwudzieste szóste miejsce w lidze mając zaledwie dwadzieścia pięć punktów. Dla porównania przejezdni znajdują się po drugiej stronie ligowej tabeli. Ekipa Toros mając pięćdziesiąt cztery punkty są sklasyfikowani na piątej pozycji.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Gospodarze można powiedzieć, że już nic więcej nie osiągną. Poprawienie obecnej pozycji na pewno nie będzie łatwo. Ponadto obecna dyspozycja tego zespołu nie jest w żadnym elemencie dobra. Ponieważ przegrali wszystkie pięć spotkań.

Jeżeli hokeiści Toros myślą o czołowych miejscach na koniec rundy zasadniczej to z pewnością takie mecze muszą wygrywać i to bardzo pewnie. A wszystko wskazuje, że tak powinno być. Obecna forma jest znacznie lepsza od rywali, którzy wygrali wszystkie ostatnie pięć pojedynków. Kolejny mecz przemawiający za ekipą gości to ich ofensywa. Hokeiści Toros mają jedno z najmocniejszych w lidze. I jeżeli dzisiaj zagrają na swoim poziomie to powinni pewnie wygrać.

MeczTypKursBukmacher
Iżevsk – Toros Neftekamsk21.46LvBet

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na poniedziałek 24 grudnia
Następny artykułTyp na środę 26 grudnia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.