SaPko – Peliitat  

Spotkanie w fińskiej Mestis lidze hokeja, które przykuło uwagę to konfrontacja pomiędzy SaPko, a Peliitat. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają tutaj gospodarzy i o ile nie zlekceważą rywali nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Drużyna SaPko do tego pojedynku przystąpi jako siódma siła ligi, ale mając już czternaście punktów przewagi nad najbliższym swoim rywalem. Niewątpliwie gospodarze za cel stawiają sobie grę w playoffach. A mimo obecnej pozycji mają szansę nawet na drugie miejsce, do którego tracą tylko sześć punktów, a mają trzy pojedynki rozegrane mniej.

Widać, że o zupełnie inny cel w tym sezonie będzie grała drużyna Peliitat, która dzięki jedynie lepszemu bilansowi bramkowemu od IPK nie znajduje się w strefie spadkowej. A już żadnych szans praktycznie nie mają na poprawę obecnej lokaty, ponieważ do dziewiątej drużyny tracą, aż trzynaście punktów.

Obecna dyspozycja również przemawia za gospodarzami, którzy wygrali cztery z ostatnich pojedynków. W tym podczas ostatniej batalii rozbili bez najmniejszych problemów IPK. Drużynę, która ma podobny potencjał do Peliilat. Natomiast przejezdni wygrali w ostatnim czasie zaledwie jeden bój i to dopiero po karnych z Jokopojat!

H2H dosyć wyrównane, ale w tym sezonie dwa razy lepsza okazała się już ekipa SaPko, która również i dzisiaj powinna dosyć pewnie ograć rywali.

Czarni Radom – ZAKSA  

Na środę zaplanowano spotkania jedenastej kolejki zmagań Plusligi. Najciekawszy bój czeka nas na pewno w Radomiu, gdzie to wicelider Czarni, podejmą lidera ZAKSĘ.

Mimo, że obie drużyny znajdują się na czołowych miejscach w tabeli to różnica jest ogromna. Ponieważ ZAKSA ma przewagę, aż jedenastu punktów nad środowym rywalem. Ponadto, ZAKSA jeszcze nie przegrała żadnego spotkania w tym sezonie.

Na pewno Czarni będą chcieli sprawić niespodziankę i wreszcie pokonać ZAKSĘ. Jednak trzeba przyznać, ze jest to niezwykle trudne zadanie. Ekipa z Radomia gra dobrze, umieją wykorzystać swoje szanse, ale pewnego poziomu nie są wstanie przeskoczyć. Co zresztą było widoczne w konfrontacji z Skrą, gdzie jak Bełchatowianie zaczęli grać na swoim poziomie to Czarnych nie było. I można się spodziewać, że tutaj będzie podobnie.

ZAKSA z pewnością narzuci swój styl gry od pierwszej piłki i będzie chciał pewnie wygrać ten pojedynek. Tym bardziej, że idą od zwycięstwa do zwycięstwa, a ich wygrane są przekonujące. Zaledwie sześć straconych setów do tej pory jest niewątpliwie dobrym wynikiem.

Doświadczenie, potencjał, klasa zawodników, jakość w grze są to na pewno niektóre, ale podstawowe atuty, które przemawiają za ZAKSĄ. O i ile goście nie zlekceważą gospodarzy nie powinni mieć tutaj żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
SaPko – Peliitat 1 1.57 Forbet 
Czarni Radom – ZAKSA 2 1.36  lvbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPrezent od Forbet na Twoje urodziny
Następny artykułLvBET z premią na mecze UEFA Champions League!
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.