Atlanty – Almaz

Jedno z poniedziałkowych spotkań w rosyjskiej lidze hokeja MHL zostanie rozegrane pomiędzy Atlanty z Almaz. Faworytem tego boju niewątpliwie są przejezdni i nie powinni mieć większych problemów, aby tutaj zanotować zwycięstwo.

Atlanty zajmują jedenaste miejsce w lidze mając trzydzieści pięć punktów. Grając na własnym lodowisku od początku sezonu sięgnęli po dwanaście wygranych, a do tego dołożyli siedem porażek.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Lepiej sobie radzi drużyna przyjezdnych, która obecnie ma na koncie sześćdziesiąt jeden punktów dzięki czemu sklasyfikowani są na trzeciej pozycji. Grając na własnym lodowisku regularnie wygrywając, ale bilans pojedynków na wyjazdach nie mają zły, ponieważ poza własną taflą lodu zanotowali jedenaście wygranych i sześc porażek.

Można powiedzieć, że gospodarze już nie mają większych szans na wywalczenie sobie prawa gry w playoffach. Na chwilę obecną tracą już jedenaście punktów. A na pewno trudno myśleć o odrobieniu straty jak w pięciu potyczkach wygrywa się zalewie jeden mecz.

W znacznie lepszym położeniu są przejezdni, którzy walczą nawet o wygranie zmagań na zachodzie. Strata do lidera wynosi zaledwie dwa punkty. Możliwości ku temu na pewno mają i to spore. A tym bardziej nastroje w tej ekipie są bardzo dobre. Ponieważ hokeiści ekipy Almaz wygrali cztery z ostatnich pięciu pojedynków.

Faworyt tego boju jest tylko jeden. Jeżeli przejezdni nie zlekceważą rywali i zagrają na swoim poziomie spokojnie ten pojedynek powinni wygrać.

MeczTypKursBukmacher
Atlanty – Almaz21.46Lvbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na niedzielę 23 grudnia
Następny artykułTypy na wtorek 25 grudnia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.