Frolunda – Timra

Przed nami spotkania dwudziestej siódmej serii spotkań szwedzkiej SHL ligi hokeja na lodzie zostanie rozegrane na Scandinavium, gdzie to zmierzą się ze sobą to ekipy Frolunda z Timrą.

Faworytem tego boju niewątpliwie są gospodarze, którzy obecnie zajmują czwarte miejsce mając czterdzieści trzy punkty. Dla porównania przejezdni sklasyfikowani są na trzynastej pozycji mając na koncie dwadzieścia pięć punktów.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Znacznie większy potencjał jak i możliwości mają gospodarze, którzy walczą o czołowe miejsca w lidze. Spokojnie mają szanse nawet na drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej. Możliwości mają na pewno i to spore, o czym pokazują chociażby ostatnie pojedynki, gdzie wygrali trzy z pięciu pojedynków. Również będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali osiem zwycięstw i cztery porażki.

Goście natomiast walczą o utrzymanie się w lidze. Obecnie znajdują się w strefie spadkowej, ale utrzymać się im nie będzie łatwo. Z jednej prostej przyczyny strata do jedenastej ekipy wynosi osiem punktów. W lidze SHL dwie ekipy walczą o utrzymanie. To wszystko sprawia, ze trzy drużyny, tj. Mora, Timra oraz Orebro będą walczyć o jedno miejsce dające utrzymanie.

Hokeiści zespołu Timry nic wybitnego nie pokazują, wygrali zaledwie jedno z pięciu ostatnich pojedynków i to dopiero po dogrywce. Ponadto ten mecz rozegrają na wyjeździe, gdzie to w tym sezonie zanotowali zaledwie jedną wygraną, a także dwanaście razy ponosili porażkę.

Vienna – Innsbruck 

W piątek o ligowe punkty w austriackiej lidze hokeja na lodzie powalczą ze sobą drużyny Vienna z Innsburckiem. Faworytami są niewątpliwie gospodarze, którzy przynajmniej teoretycznie nie powinni mieć większych problemów, aby zanotować zwycięstwo.

Vienna to obecnie lider ligi austriackiej z dorobkiem pięćdziesięciu pięciu punktów. Celem tego zespołu na pewno jest medal na koniec sezonu. Zalicza się ich jaki faworytów do Mistrzostwa Austrii. Aby to osiągnąć na pewno muszą wywalczyć sobie jak najlepsze miejsce na koniec runy zasadniczej.

Atutem gospodarzy na pewno jest lepsza forma, wygrali cztery ostatnie spotkania. Rozegrają ten pojedynek na własnym lodowisku, gdzie to sięgnęli dwanaście wygranych, a także dwukrotnie przegrywali. Są znacznie lepiej ułożoną drużną w defensywie. Nie tracą tak dużej ilosci bramek co przejezdni.

Przejezdni w ostatnich swoich meczach wyjazdowych przegrywali i to bardzo zdecydowanie. Największym ich problemem jest defensywa i jak dzisiaj gospodarze zagrają skutecznie, to z drużyny Innsburcka zbytnio nie będzie co zbierać. Bowiem wystarczy zobaczyć na ich wyniki, gdzie w każdym z pięciu ostatnich pojedynków stracili przynajmniej po pięć goli!1

MeczTypKursBukmacher
Vienna – Innsbruck11.50Lvbet
Frolunda – Timra11.45Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na czwartek 20 grudnia
Następny artykułTypy na sobotę 22 grudnia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.