Omskie Yastreby – Kuznetskie Medvedi

Rozpędzona drużyna Omskie Yastreby w piątek zagra z Kuznetskie Medvedi. Gospodarze kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Teraz będą chcieli dołożyć kolejne zwycięstwo tym bardziej, że grają na własnym lodowisku.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Gospodarze jak już zostało wspomniane w ostatnich pojedynkach wygrywali regularnie. W pięciu spotkaniach zanotowali pięć zwycięstw. W dodatku najbliższy swój mecz rozegrają na własnej tafli lodu, gdzie to sięgnęli po osiem wygranych i cztery porażki. Jednak nie można zapominać, ze zespół Omskie Yastreby większość pojedynków rozegrała na wyjazdach.

Drużyna Kuznetskie Medvedi jest to jedna z najsłabszych drużyn w lidze. Do tej pory zdobyli zaledwie osiemnaście punktów. Jedynie mniej od nich oczek zdobyła ekipa Altay. Jak zobaczymy na obecną dyspozycję tego zespołu to w pięciu ostatnich pojedynkach wygrali zaledwie raz i to z przeciętnym zespołem jak Irbis.

Owszem gospodarze może w ofensywie nie prezentują jakieś wybornej depozycji. Nie strzelają dużej ilości goli, ale w tym meczu nie powinni mieć większych problemów, aby to osiągnąć. Ponieważ drużyna Kuznetskie Medved w obronie gra wręcz fatalnie. Stracili łącznie już 144 gole, a daje to średnią stracone cztery gole na mecz. A gospodarze mają kim tutaj straszyć bracia Bedanin czy Melnikov są to czołowe postacie tego zespołu.

Eisbaren Berlin – Schwenninger 

Jedno z piątkowych spotkań w niemieckiej lidze hokeja DEL zostanie rozegrane pomiędzy Eisbaren Berlin, a Schwenninger. Faworytami są tutaj gospodarze i mają dobrą okazję, żeby poprawić swój bilans. Bowiem łatwiejszego rywala przynajmniej na papierze nie będą mieli.

Zespół Eisbaren Berlin walczy na pewno o TOP 6 i tym samym mieć zapewnione miejsce w fazie playoff. Obecnie sklasyfikowani są na ósmej pozycji z dorobkiem czterdziestu jeden punktów.

Dla porównania ich najbliżsi rywale zajmują ostatnie miejsce. I trzeba powiedzieć jasno, że są zdecydowanie najsłabszą ekipą w lidze. Strata do przeciętnego Wolsfburga wynosi sześć punktów, a patrząc na to jak im ciężko jest zdobyć kolejne punkty to ta strata jest praktycznie nie do odrobienia.

W dodatku zespół Schwenninger rozegra ten mecz na wyjeździe, gdzie póki co ma na swoim koncie zaledwie dwie wygrane i aż jedenaście porażek. Ekipa z Berlina przed własną publicznością ma okazję, żeby przełamać się za ostatnie boje, gdzie w dwóch ostatnich konfrontacjach nie wygrała. Notując dziewięć wygranych i cztery przegrane.

Jakość gry również przemawia za gospodarzami. Obrona ekipy Eisbaren nie powinna mieć dużo pracy w obronie, ponieważ gra hokeistów Schwenninger woła o pomstę do nieba. Strzelone zaledwie czterdzieści dziewięć goli jest zdecydowanie najgorszym wynikiem w lidze. O ile gospodarze zagrają na swoim poziomie to powinni pewnie wygrać.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Omskie Yastreby – Kuznetskie Medvedi 1 1.40 Fortuna
Eisbaren Berlin – Schwenninger 1 1.55 Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPromocja od Forbet na Ligę Europejską
Następny artykułFreebet od Etoto
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.