Crvena zvezda – PSG

Spotkanie, które ma tylko jednego faworyta rzecz jasna są nim Paryżanie, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Na początku października rozbili Crvenę 6-1. Jednak kontrowersji podczas tamtej potyczki było sporo, ponieważ władze klubów byli oskarżani o ustawienie tamtego spotkania.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Teraz można być pewny, że wszystko takich zachowań nie powinno być.  A o przebieg spotkania nie jest tutaj trudny do przewodzenia. Ekipa Tuchela wszystkie atuty ma swojej stornie. Z całym szacunkiem do gospodarzy, ale to właśnie PSG na każdej pozycji ma piłkarzy znacznie lepszych.

Jeżeli przejezdni nie zlekceważą rywali i zagrają na swoim poziomie nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Gospodarze przede wszystkim swoich szans będą szukać z kontr i stałych fragmentów gry. Jednak jest to za mało jak na tak mocną drużynę jak PSG!

Dungannon – Linfield

Na wtorek zaplanowano spotkani półfinałowe w Irlandzkiej League Cup, w którym wystąpią ekipy Dungannon i Linfield. Nie da się ukryć, że faworytem tego boju są goście i nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Potencjału gospodarze zbyt dużego nie mają. Sklasyfikowani są w dolnej części ligowej tabeli. Z drugiej strony drużyna Linfield jest to czołowa ekipa ligi, która walczy o czołowe miejsca.

Doświadczenie, potencjał, czy też jakość gry przemawia za gośćmi. Z pewnością piłkarze Linfield grają znacznie lepiej w ofensywie i ten atut będą chcieli wykorzystać. Tym bardziej, że gospodarze zarówno w ataku jak i obronie nic wybitnego nie pokazują. A można być pewnym, ze przez większość pojedynku będzie przeważać drużyna Linfield.

Jak zobaczymy na kadrę to również przemawia ona za ekipą przejezdnych, gdzie to z pewnością szansę gry od początku powinni dostać Waterworth, Cooper czy Callacher, którzy nie raz w dodatku strzelali w tym sezonie. Ten pierwszy w dodatku jest czołowym strzelcem ligi.

Spotkania bezpośrednie również przemawiają za zespołem Linfield, którzy wygrali cztery z ostatnich pięciu pojedynków i jedynie raz padł remis. I również nie powinni mieć problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Crvena zvezda – PSG BTS – NIE 1.55  Fortuna
Dungannon – Linfield 2 1.40  Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPromocja Forbet na 10 grudnia
Następny artykułTylko do końca dnia 10 PLN od Etoto!
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.