Omskie Yastreby – Sarmaty  

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Ostatnie spotkania w wykonaniu gospodarzy tego boju były udane, ponieważ zakończyły się ich wygranymi i będą chcieli hokeiści Omskie dołożyć kolejne zwycięstwo w poniedziałek. Na pewno chcą walczyć o TOP 8 i grę w playoffach. Mają dobrą okazję, aby zbliżyć się do ósemki już dzisiaj, bowiem w meczu zaległym nie powinni mieć zbyt dużych problemów, aby pokonać rywali. Hokeiści drużyny Sarmaty nie wygrali żadnego z czterech ostatnich potyczek, w dodatku nie mieli zbyt mocnych rywali. Ponadto defensywa przejezdnych ewidentnie kuleje. O czym na pewno świadczą dwie ostatnie potyczki, w których stracili łącznie czternaście goli, zdobywając zaledwie jedną. Gra im się niezwykle ciężko na wyjazdach, w dodatku strzelenie bramki przychodzi im z wielkim trudem. Z ekip występujących na wschodzie strzelili najmniej bramek w pojedynkach wyjazdowych. Te wszystkie problemy na pewno będą chcieli wykorzystać gospodarze, gdzie to Badanin powinien poprowadzić ich do zwycięstwa. Chociaż z pewnością punkty powinni zdobyć również Badanin I. oraz Melnikov. Drużyna Omskie wygrała cztery z pięciu pojedynków grając na własnej tafli lodu z Sarmaty.

Jekaterynburg – Sp. Moskwa  

Można być pewnym, że powinien być to pojedynek dosyć brakowy. Obie drużyny większość pojedynków kończą wynikiem overowym. Atutem niezwykle dużym gospodarzy jest ofensywa. Hokeiści Jekaterynburgu strzelili najwięcej bramek na wchodzie. A mają kim straszyć rywali. Na pewno pierwsze skrzypce będzie grał Dawes, czyli hokeista, który zdobył najwięcej punktów w całej lidze. Jest liderem klasyfikacji kanadyjskiej i pewnie jeszcze sporo punktów zdobędzie. W pierwszej dziesiątce są jeszcze Da Costa i Saxton. A przecież nie można zapominać jeszcze i takich zawodnikach jak Pare czy Golyshev, którzy dzisiaj pewnie również w znacznym stopniu zagrożą gościom. Drużyna Spartaka Moskwa nie jest tak już skuteczna i tym samym nie mają tak punktujących zawodników co gospodarze. Jednak na pewno będą chcieli tutaj sprawić problemy rywalom. A można być pewnym, że gole powinni strzelić. Mają dosyć ciekawe trio: Khokhlachev, Daugavins oraz Zubov. Obie drużyny w tym sezonie grały ze sobą dwukrotne najpierw w regulaminowym czasie gry pojedynek zakończył się wynikiem 1-1, zaś druga potyczka 3-3.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Omskie Yastreby – Sarmaty 1 1.42  Fortuna
Jekaterynburg – Sp. Moskwa Over 4.5 1.65  Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykuł20PLN od Forbet za rejestrację
Następny artykułPromocja Forbet na 10 grudnia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.