Jedno z środowych spotkań w drugiej lidze szwajcarskiej zostanie rozegrane pomiędzy Olten, a Academy Zug. Patrząc na możliwości tych ekip, a także wyniki jakie notują to sprawia, że faworyt tego boju jest jeden. Są nim gospodarze, którzy można powiedzieć, że nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem wygranej.

Olten to drużyna, która walczy o wygranie rundy zasadniczej. Na pewno zalicza się ich jako głównych faworytów. Ale trzeba podkreślić, że każda strata punktów jest bardzo bolesna. Ponieważ przewaga nad piątym zespołem wynosi zaledwie pięć punktów.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Goście natomiast walczą o przepustkę gry w playoffach. Obecnie zajmują ósme miejsce mając czterdzieści dwa punkty. Obecnie mają dwa oczka więcej od dziewiątej pozycji.

Jednak istotnym aspektem tutaj jest gra zespołu Olten na własnym lodowisku. Zespół Olten grając na własnej tafli lodu zanotowali jedenaście wygranych i pięciokrotnie przegrywali. Z drugiej strony zespół Zug grając na wyjazdach zanotowali pięć wygranych oraz jedenaście razy ponosili porażkę.

Największym atutem gospodarzy jest ofensywa. Ekipa Olten nie ma żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Regularnie trafiają do bramki swoich przeciwników. W szczególności ma to miejsca na własnym lodowisku strzelali przynajmniej po cztery bramki. A mają przecież kim straszyć swoich rywali, ponieważ szansę gry powinni dostać Hohmann, Chiriaev, Gervais czy też Schwarzenbach. A spokojnie stać ich na zdobycie punktów w tym boju.

Goście nie mają w swoim składzie zawodników takiego pokroju. Również prezentują się bardzo słabo w defensywie. A ten atut powinni wykorzystać gospodarze, którzy w ataku są bardzo mocno. Ponadto spotkania bezpośrednie również przemawiają za zespołem Olten.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Olten – Academy Zug 1 1.55 LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z piłki nożnej – 14 stycznia (poniedziałek)
Następny artykułKonkurs na Australian Open z LvBet. Nagroda główna – 2000 PLN
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.