Chabarowsk – St. Petersburg

Pierwsze czwartkowe spotkanie w rosyjskiej lidze hokeja KHL zostanie rozegrane pomiędzy Chabarowskiem, a St. Petersburgiem. Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania są goście, którzy nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Gospodarze zajmują obecnie dwunaste miejsce na wschodzie mając trzydzieści jeden punktów. Grając w pojedynkach na własnym lodowisku zanotowali osiem wygranych i dziesięć razy ponosili porażkę.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Ekipa St. Petersburga radzi sobie znacznie lepiej. Mając sześćdziesiąt cztery punkty zajmują drugie miejsce na zachodzie. Jak zobaczymy na ich mecze wyjazdowe to sięgnęli po czternaście wygranych i czterokrotnie przegrywali.

Gospodarze można powiedzieć, że już większych szans na awans do fazy playoff nie mają. Stratę dziesięciu punktów można powiedzieć, że ciężko będzie im odrobić. Gdzie przede wszystkim fatalnie grają w defensywie. Tracą dużo ilość bramek, ciężko jest im utrzymać dobry poziom w tym elemencie.

A przyjdzie im teraz zmierzyć się z niezwykle wymagającym zespołem. Ekipa z Sankt Petersburga gra znacznie lepszy hokej. Prezentują większą kulturę w grze. Widać, że nie ma przypadkowości w ich grze. Z pewnością będą chcieli wykorzystać fatalną grę gospodarzy w obronie. Tym bardziej, że grają w ofensywie bardzo dobrze.

Nie ma się czemu dziwić jak ma się w składzie chociażby Gusiewa, który obecnie jest wiceliderem klasyfikacji kanadyjskiej rosyjskiej KHL. Ponadto od początku powinni zagrać jeszcze Hersley, Barabanov, Datsyuk czy Prokhorkin, którzy powinni poprowadzić swój zespół do zwycięstwa.

Pojedynki H2H również zdecydowanie na korzyść gości, którzy wygrali pięć ostatnich pojedynków. W tym sezonie obie ekipy grały już ze sobą, wówczas 3-2 wygrali hokeiści St. Petersburga.

MeczTypKursBukmacher
Chabarowsk – St. Petersburg 21.36Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp na czwartek 27 grudnia
Następny artykułTyp na piątek 28 grudnia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.