Trzeba powiedzieć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta, są nim gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną. Ekipa BVB walczy o Mistrzostwo Niemiec. Obecnie mają sześć punktów przewagi nad drugim zespołem. I na pewno nie mogą sobie pozwolić na stratę żadnego punktów, a w szczególności z takimi rywalami jak Hannover.

Pierwsza część sezonu w wykonaniu BVB była kapitalna. Rok 2019 rozpoczęli bardzo dobrze. Ponieważ grali na wyjeździe z Lipskiem i wygrali pojedynek 1-0. Chociaż może nie był to super mecz w ich wykonaniu, ale dla ekipy gospodarzy tego boju liczą się tylko trzy punkty.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jeżeli zobaczymy na kadrę obu zespołów to zdecydowanie lepiej wygląda to po stronie gospodarzy, którzy w swoich szeregach mają takich zawodników jak Gotze, Guerreiro, Philipp, Sancho czy Witsel. Każdego z nich spokojnie stać na strzelenie bramki w tym boju. A przecież nie można zapominać jeszcze o Piszczku czy Deleneyu.

W zupełnie innym położeniu znajduje się drużyna Hannoveru. Widać, ze te drużyna będzie walczyć do końca zmagania o utrzymanie się w lidze. Obecnie mając zaledwie jedenaście punktów na swoim koncie zajmują siedemnastą pozycję. Strata do miejsc dających utrzymanie wynosi cztery punkty.

Może nie jest to duża strata, ale trzeba podkreślić, że zdobycie trzech punktów przychodzi dla nich z wielkim trudem. W ostatnich pięciu meczach nie wygrali ani razu.

Rok 2019 rozpoczęli od porażki, gdzie to na własnym obiekcie podejmowali Werder Brema. Podopieczni Breitenreiter mimo, że grali przed własną publicznością byli tłem dla swoich rywali. Przez całe spotkanie oddali zaledwie jeden celny strzał. A wynik 1-0 nie pokazuje tego co działo się na boisku. Ponieważ piłkarze Werderu stwarzali sobie duża ilość sytuacji, ale nie byli wstanie ich wykorzystać.

Goście nie mają zbytnio kim straszyć gospodarzy, ponieważ najskuteczniejszymi piłkarzy Hannoveru są Bebou, Wood oraz Weydandt, którzy mają po trzy trafienia na swoim koncie.

Trzeba też podkreślić, że Hannover wraz z Nurnberga są to dwa zespoły w lidze, które jeszcze nie wygrały żadnego spotkania wyjazdowe. Bilans Hannoveru to pięć remisów i pięć porażek. Z drugiej strony ekipa BVB grając przed własną publicznością zanotowała osiem zwycięstw i jedną porażkę.

Przebieg spotkania nie jest trudny do przewidzenia. Można być pewnym, że od pierwszej do ostatniej minuty będzie przeważać ekipa BVB i dyktować tempo tego spotkania.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Dortmund – Hannover BVB-1.5 1.33 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z piłki nożnej na piątek (25 stycznia)
Następny artykułHit Serie A – Lazio vs Juventus niedziela (27 stycznia)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.