Poniedziałkowe spotkanie pomiędzy Benatky, a Jihlavą można nazwać jako pojedynek Dawida z Goliatem. Faworyt tego boju jest tylko jeden, są nim goście, którzy co tutaj dużo mówić nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem wygranej.

Benatky zajmuje trzynaste miejsce w lidze mając czterdzieści dwa punkty. Ich najbliżsi rywale są sklasyfikowani na pierwszej pozycji z dorobkiem osiemdziesięciu trzech punktów. To już chyba najlepiej pokazuje jak duża różnica jest pomiędzy tymi zespołami.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W dodatku gospodarze można powiedzieć, że kończą sezon. Szans na grę w playoffach nie mają, również nie grozi im spadek. W najlepszym przypadku może udać im się tylko wyprzedzić zespół Poruba, do którego tracą siedem oczek. Jednak i co będzie ciężkie do zrealizowania.

Goście natomiast są na bardzo dobrej drodze do tego, żeby wygrać rundę zasadniczą. Obecnie mają przewagę dziewięciu oczek nad drugim zespołem. Z pewnością będą chcieli zrewanżować się za ostatni pojedynek, gdzie to przegrali z wiceliderem 3-2.

Możliwości zespół Jihlavy ma bardzo duże. Co zresztą potwierdzają to statystyki. Są obecnie drugą drużyną w lidze pod względem strzelonych goli. Mają kim straszyć swoich rywali, ponieważ szanse na grę z pewnością powinni dostać Ande, Pekr, Klima, Dostalek czy Skorepa.

Hokeiści zespołu Bentatky grając nawet na własnym lodowisku nic wybitnego to tej pory nie pokazali, ponieważ wygrali osiem spotkań i dziesięć przegrali.

Pojedynki bezpośrednie również przemawiają za zespołem Jihlavy, która to drużyna wygrała wszystkie ostatnie pięć spotkań. I również w poniedziałek nie powinna mieć większych problemów, aby wygrać ten bój.

MeczTypKursBukmacher
Benatky – Jihlava21.48
LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBonus na 6 stycznia od Forbet
Następny artykułNeman Grodno – Zhlobin Typ dnia 8 stycznia (wtorek)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.