Po dwóch przegranych pod rząd zespół Laussane ma dobrą okazję do przełamania i wkroczenia znowu na zwycięską ścieżkę, ponieważ w sobotę i to na własnym lodowisku zmierza się z ekipą Rapperswil. Faworyt tego boju jest tylko jeden są nim gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Gospodarze obecnie zajmują piąte miejsce w lidze mając czterdzieści sześć punktów. Chociaż trzeba powiedzieć, że w najlepszym przypadku pozostaje im już walka o czwartą pozycję. Jednak na pewno to jest istotne w kontekście rozstawienia w fazie playoff.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jednak takie pojedynki jak te powinni wygrywać bez większych problemów. Tym bardziej, że tą potyczkę rozegrają na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali do tej pory dziesięć wygranych oraz czterokrotnie ponosili porażkę.

Przyjdzie im zmierzyć się z najsłabszą drużyną w lidze. Ekipa Rapperswil sklasfykowana jest na ostatniej pozycji mając szesnaście punktów. Goście co tutaj dużo mówić są zdecydowanie najsłabszą drużyną w lidze. I musiałby stać się chyba już cud, żeby byliby wstanie poprawić obecną lokatę.

Ekipa Rapperswil od początku sezonu prezentuje się bardzo słabo w każdym elemencie. Co zresztą potwierdzają ostatnie boje, gdzie to przegrali wszystkie ostatnie pięć pojedynków. Z czego dwa bardzo wysoko 6-0 z Langaul oraz 5-1 z Zug.

Największym problemem tego zespołu jest ofensywa. Strzelili do tej pry zaledwie czterdzieści dwa gole co jest zdecydowanie najsłabszym wynikiem w lidze. Z drugiej strony defensywa również wygląda wręcz fatalnie. Ponadto dochodzi fakt, że ten pojedynek rozegrają na wyjeździe, gdzie od początku sezonu wygrali zaledwie jeden mecz i czternaście razy ponosili porażkę.

Gospodarze jak myślą o dobrych pozycjach na koniec rundy zasadniczej to na pewno takie mecze jak te muszą wygrywać i to bardzo pewnie.

MeczTypKursBukmacher
Lausanne – Rapperswil11.47Etoto
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLangenthal – Winterthur – Typ Dnia – 4 stycznia
Następny artykułPromocja Forbet na styczeń
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.