Wyłącznie we wtorek 11 grudnia na graczy legalnego bukmachera Etoto czeka kolejny bonus w ramach akcji świątecznej „Misja Grudzień”!

Tylko do końca dnia 10 PLN od Etoto!
Tylko do końca dnia 10 PLN od Etoto!

Tym razem legalny bukmacher oferuje swoim klientom bonus w wysokości 10 PLN. Co trzeba zrobić, żeby móc z niego skorzystać i dzięki temu zyskać dodatkowe środki na grę, które są pożądane przez tak wielu uczestników zakładów sportowych?

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Już wyjaśniamy, wystarczy postawić za minimum 50 PLN zakład wielokrotny, a więc taki, na którym znajdą się przynajmniej dwa zdarzenia. Kurs minimalny takiego kuponu to 2,00. Każdy z typów musi mieć kurs na poziomie 1,20 lub wyższym.

W zasadzie to wszystkie warunki, jakie należy spełnić, żeby zakwalifikować się do wtorkowej akcji promocyjnej Etoto. Musisz jednak pamiętać, że zanim bonus trafi na Twoje konto musisz go zatwierdzić w okienku pop-up, które pojawi się na Twoim ekranie.

Dodatkowe środki mogą zostać wykorzystane tylko na zakłady sportowe. Zanim będzie możliwa ich wypłata na konto bankowe trzeba dokonać czterokrotnego obrotu sumą przyznanej premii.

Jakie są warunki tego obrotu? Kwalifikują się do niego kupony o kursie minimalnym 2,20. Przy czym każde ze zdarzeń musi mieć kurs co najmniej 1,30. Warto jeszcze podkreślić, że każdy gracz może skorzystać tylko z jednego bonusu.

Niezbędne do udziału w akcji świątecznej Etoto jest posiadanie konta u tego legalnego bukmachera. Można je zarejestrować w każdej chwili, dosłownie w parę minut, zupełnie za darmo i bez wychodzenia z domu.

TU ZAPOZNASZ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI AKCJI I ZAŁOŻYSZ KONTO – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na 11 grudnia – wtorek
Następny artykułPrezent od Forbet na Twoje urodziny