Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na kupony zagrane z aplikacji mobilnej na zmagania tenisowe w Eastoburne, gdzie to rywalizują zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Większe wygrane u legalnego bukmachera LvBet o 14%

Większe wygrane u legalnego bukmachera LvBet o 14%

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Ta akcja dotyczy jedynie turnieju w Easborune, który trwa do 29 czerwca. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy to zagranie kupony z aplikacji mobilnej LvBet. Użytkownik, który jej nie posiada w łatwy sposób może ją pobrać i zainstalować z strony bukmachera LvBet.

Na kuponie mogą znajdować się jednie zdarzenia tenisowe z oferty bukmachera na zmagania podczas turnieju w Eastburne.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon jest dowolna, ale należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako wygrany to można liczyć na większa wygraną o 14%.

20 PLN za darmo za rejestrację konta

Bukmacher LvBet zachęca do rejestracji konta nowych graczy dla których oferuje darmowy bonus w wysokości 20 PLN. Środki trafią na konto gracza bez dokonania depozytu.

Warto jest też pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego podczas rejestracji BETONLINE.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułME U-21: Francja – Rumunia (Typ i Analiza)
Następny artykułPNA: Uganda – Zimbabwe (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.