W poniedziałek w ramach rozgrywek Turkmenistanu piłkarze Merw podejmą zawodników FC Asgabat. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Turkmenistan: Merw – FC Asgabat

Turkmenistan: Merw – FC Asgabat

Merw to zespół, który w pierwszej kolejce odniósł zwycięstwo, ale ich kolejne mecze nie napawają optymizmem. Obecnie po trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko trzy punkty i lokuj się na szóstym miejscu (na osiem możliwych).

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Po zwycięstwie w pierwszej kolejce, w kolejnych doznali dwóch porażek, tracąc w nich, aż pięć goli, a nie strzelając ani jednej. Trudno więc spodziewać się po nich dobrej gry w kolejnym meczu.

FC Asgabat to jak na razie ligowy średniak. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli mając po trzech rozegranych meczach cztery punkty na swoim koncie (jedno zwycięstwo, jeden remis i jedna porażka).

W ostatnim meczu zanotowali pierwsze w sezonie zwycięstwo, wygrywając w meczu wyjazdowym z zawodnikami ostatniego w tabeli Energetika 1:0. Warto zaznaczyć, że w ich meczach pada bardzo mała ilość goli. Po trzech kolejkach wynosi on bowiem zaledwie 1:1.

W poprzednim sezonie piłkarze Merw przegrali u siebie z zawodnikami FC Asgabat 2:3. Teraz trudno mi przewidzieć wynik, ale gospodarze grają bardzo słabo, a goście mają ogromny kłopoty ze skutecznością i nie tracą goli, więc w ich kolejnym meczu także nie spodziewam się ich wiele.

MeczTypKursBukmacher
Merw – FC Asgabat -3,51,25STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Primera: Jalapa – Esteli (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – FC Mińsk (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.