W piątek w ramach rozgrywek Tauron Ligi siatkarki ŁKS-u Łódź podejmą zawodniczki BKS-u Bielsko-Biała. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Tauron Liga: ŁKS Łódź – BKS Stal Bielsko-Biała

Tauron Liga: ŁKS Łódź – BKS Stal Bielsko-Biała

Klub z Bielska-Białej w obecnym sezonie nie jest zaliczany do faworytów. Jego władze nie ukrywają, że borykają się z problemami finansowymi i nie stać ich na zatrudnienie topowych zawodniczek.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Mimo to w letniej przerwie udało im się zbudować ciekawą drużynę. Mało prawdopodobne, aby to wystarczy na siatkarki ŁKS-u, które nie ukrywają, że chce się bić o najwyższe miejsca w lidze.

ŁKS to brązowy medalista poprzednich rozgrywek. W ich ekipie doszło w dodatku do wzmocnień i obecnie szkoleniowiec Włoch Giuseppe Cuccarini ma do swojej dyspozycji bardzo mocny zespół.

Po okresie przygotowawczym zawodniczki mówiły, że kadra jest tak wyrównana, że cała czternastka będzie walczyć o wyjściową szóstkę. Chcą walczyć o najwyższe cele, ale koncentrują się na pierwszym meczu.

Każda drużyna potrzebuje troszeczkę czasu, by zdobyć optymalną dyspozycję. W związku z tym na początku może być sporo niespodzianek. Jednak w tym wypadku różnica klas obu zespołów jest tak duża, że siatkarki z Łodzi powinny odnieść łatwe zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
ŁKS Łódź – BKS Stal Bielsko-Biała1(-1,5)1.22Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułAllsvenskan: Elfsborg – Mjallby (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Manchester Utd – Crystal Palace (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.