Bukmacher STS online oferuje nowym użytkownikom pakiet powitalny, w którym to można otrzymać już na sam początek bonus o wartości 29 złotych i to bez wpłaty własnej, czy też premię do 1200 za pierwszy depozyt. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

STS nowy kod promocyjny na bonus 1220 PLN

STS nowy kod promocyjny na bonus 1220 PLN

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadam konta u bukmachera STS.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Warto jest wiedzieć, że obecnie można jedynie obstawiać mecze online, ponieważ wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.

Warunki skorzystania z pakietu powitanego są bardzo proste. Krok pierwszy jest to rejestracja konta na stronie bukmachera www.STS.pl.

Założenie konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba podać tam swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS?

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego w pierwszej kolejności gracze muszą wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Później już takiej możliwości nie będą posiadać.

To już sprawi, że na konto gracza trafi darmowy bonus o wartości 29 złotych i to bez dokonywania depozytu.

sts bonus bez depozytu za darmo

Bonus za wpłatę w STS

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS przyznaje graczom darmowe środki równowartości depozytu. Każdy gracz może otrzymać bardzo nie równowartości pierwszej wpłaty, aż do 1200 złotych:

Przykład: Gracz dokonywał depozytu o wartości 900 złotych. W zamian otrzyma taka samą kwotę, ale w formie środków bonusowych.

Trzeba mieć na uwadze, że wyłącznie pierwszy depozyt jest objęty ta promocja.

STS Betgames online

Bukmacher STS online feruje nie tylko obstawianie meczy, ale i również grę w karty, czyli Betgames. Gracze mogą legalnie tam grać w takie gry, jak chociażby pokera, wojnę i bakarat.

Warto jest mieć na uwadze, że Betgames jest to obecnie jedyna możliwość w Polsce, aby grać za prawdziwe pieniądze i to online w gry karciane.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Dynamo Mińsk – Rukh Brest (Typ i Analiza)
Następny artykułHong Kong FA Cup: Tai Po – Guangzhou (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.