W tej firmie bukmacherskiej nie brakuje wyboru. I to naprawdę sporego. Które dyscypliny cieszą się zaś największym zainteresowaniem ze strony graczy?

STS: jakie sporty są najczęściej typowane
STS: jakie sporty są najczęściej typowane?

Piłka nożna

To chyba tak naprawdę nigdy się nie zmieni. Nie da się ukryć, że futbol to nasz sport narodowy. Piłka nożna była, jest i najprawdopodobniej jeszcze bardzo długo będzie popularna. W tej firmie bukmacherskiej możesz obstawiać rozmaite wydarzenia związane z tym zagadnieniem. Dlatego STS opinie są tak dobre. W końcu im większy wybór, tym większa szansa, że uda się wyselekcjonować coś, co będzie rzeczywiście trafne. Jakie konkretnie rozgrywki są do gry? Chcesz np. skorzystać z zakładu bez ryzyka? Jak dokonasz rejestracji, wpiszesz aktualny STS kod promocyjny, a potem wpłacisz depozyt, to masz taką szansę. Nawet jak przegrasz, to i tak później otrzymasz zwrot do 100 PLN.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jeśli chodzi o futbol, to w STS masz do typowania np. rozgrywki klubowe. Nie tylko ligowe, ale również pucharowe. A niedługo do typowania znowu będzie m.in. Liga Mistrzów. W końcu w połowie lutego 2023 roku rozpocznie się faza pucharowa. Do wyboru są także bardzo popularne rozgrywki reprezentacyjne. Zainteresowani tym zagadnieniem gracze mogą np. swobodnie obstawiać Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, czy eliminacje do tych wielkich turniejów itp.

ZOBACZ: Aktualne bonusy bukmacherskie

Skoki narciarskie

Szczególnie w czasie zimy nie brakuje chętnych do typowania tego właśnie sportu. Warto zaznaczyć, że skoki narciarskie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem tak naprawdę już od ponad 20. lat. Wszystko zaczęło się na dobrą sprawę od sukcesów Adama Małysza… STS opinie ze strony Klientów są tutaj bardzo dobre, ponieważ ta firma zapewnia wiele opcji. Do dyspozycji są zakłady długoterminowe i krótkoterminowe. Przede wszystkim na kolejne zawody zaliczane do Pucharu Świata. Chętnych nie brakuje, ponieważ Polacy zazwyczaj radzą sobie bardzo dobrze. Np. w tym sezonie świetnie skacze Dawid Kubacki, który walczy z Halvorem Egnerem Granerudem o pierwsze miejsce w Klasyfikacji Generalnej.

Tenis ziemny

Sukcesy Igi Świątek (i w mniejszym stopniu Huberta Hurkacza) spowodowały, że coraz więcej osób interesuje się tym sportem. Warto dodać, że w STS masz do typowania m.in. wszystkie najważniejsze turnieje (zaliczane do Wielkiego Szlema), jak i mniej prestiżowe zawody.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBukmacher Etoto – jak wygląda oferta przed świętami?