Przed nami drugi konkurs Mistrzostw świata w skokach narciarskich. Początek konkursu o godzinie 16:00.

Skoki Narciarskie: Mistrzostwa Świata

Skoki Narciarskie: Mistrzostwa Świata (Typ i Analiza)

Na mistrzostwach świata dominują zawodnicy, którzy w tym sezonie skaczą najlepiej. Są jednak skoczkowie, którzy właśnie w Austrii osiągnęli najlepszą w tym sezonie dyspozycję.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Na tapetę wezmę niemieckiego skoczka. Jest nim Richard Freitag. O potencjale tego zawodnika wiemy wszyscy, sezon temu błyszczał na początku sezonu i wyrastał na głównego faworyta do końcowe triumfu. Jednak podczas trzeciego konkursu Turnieju Czterech Skoczni upadł i doznał kontuzji, która na długo go wyeliminowała z rywalizacji.

W tym sezonie pewnie niewielu kojarzy jego występy. Jest to spowodowane faktem, że jest to absolutny TOP światowy i wszyscy oczekują od niego miejsc na podium. Tymczasem ten sezon wcale nie jest dl niego taki zły. W klasyfikacji generalnej zajmuje dziewiętnaste miejsce, co jest niezłym wynikiem, biorąc pod uwagę, że wraca po ciężkiej kontuzji.

Z konkursu na konkurs się rozkręca, co widzieliśmy podczas pierwszego konkursu na dużej skoczni. Zajął w nim dziewiąte miejsce po dwóch dobrych skokach.

W czwartkowych kwalifikacjach także pokazał się w dobrej strony. Zajął siódme miejsce i widać, że skoki znów zaczynają go cieszyć.

Freitag ma ogromny potencjał. Skacze coraz lepiej, a widać, że impreza mistrzostw świata go mobilizuje. Fortuna płaci 1.35 za jego miejsce w czołowej piętnastce. Skoro zaraz po kontuzji jest na dziewiętnastym miejscu w klasyfikacji generalnej, a na mistrzostwach świata skacze dobrze, to cel ten powinien osiągnąć bez większych problemów.

MeczTypKursBukmacher
Skoki Narciarskie: Mistrzostwa ŚwiataR. Freitag TOP 15
TakFortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykuł1 Liga: Raków Częstochowa – Chrobry- 1 marca
Następny artykułSerie A: Cagliari – Inter (Typ i analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.