W czwartek zostaną rozegrane mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Skoki Narciarskie: Mistrzostwa Polski. Typy bukmacherskie

Skoki Narciarskie: Mistrzostwa Polski. Typy bukmacherskie

Kamil Stoch jest faworytem numer jeden czwartkowej rywalizacji. Spośród naszych zawodników spisuje się w tym sezonie zdecydowanie najlepiej w zawodach Pucharu Świata.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Stanął na najniższym stopniu podium w Klingenthal, a w trzech innych konkursach Pucharu Świata skończył zawody w najlepszej dziesiątce. Żadnemu z innych naszych reprezentantów taka sztuka się jeszcze nie udała.

Biorąc pod uwagę formę naszych zawodników, konkurs powinien być zatem formalnością. Mistrzostwa Polski zadecydują o tym, którzy zawodnicy uzupełnią naszą reprezentacją na zawody w Niemczech i Austrii.

Kamil Stoch, Piotr Żyła i Paweł Wąsek to zawodnicy, których trener naszej reprezentacji, Michal Doleżal, zabierze na Turniej Czterech Skoczni. Najgroźniejszym rywalem dla Stocha będzie w czwartek właśnie Żyła.

Jednak on też miewa bardzo słabe konkursy, a pojedyncze dobre skoki przeplata przeciętnymi, lub też słabymi. W klasyfikacji Pucharu Świata lokuje się na dwudziestym ósmym miejscu. W tym momencie Stoch jest naszym jedynym skoczkiem, który nie ma większych problemów i powinien spokojnie wygrać te zawody, a co za tym idzie być lepszy niż Żyła.

WydarzenieTypKursBukmacher
Stoch – Żyła11,28Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: Burnley – Everton (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Newcastle – Manchester Utd (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.