Przed nami początek letniej rywalizacji w skokach narciarskich. Rozpoczynamy ją w Wiśle. Początek konkursu o 20:15.

Skoki Narciarskie: Konkurs drużynowy w Wiśle

Skoki Narciarskie: Konkurs drużynowy w Wiśle

Początek letnich konkursów to duża niewiadoma. Jednak nasi skoczkowie wiedzą, jak wymagający są polscy kibice i mimo wszystko zawsze starają się odnieść przed własną publicznością jak najlepszy rezultat.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

W związku z tym polska ekipa należy do grona kandydatów do wygranej. Michal Doleżal zdecydował się postawić na Piotra Żyłę, Aleksandra Zniszczoła, Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. Trener ma w kim wybierać, o czym świadczy choćby fakt, że w drużynie zabraknie natomiast Jakuba Wolnego, który w kwalifikacjach był czwarty, ale na treningach nie spisywał się tak dobrze.

Głównymi rywalami Polaków powinni być Norwegowie, którzy wystapią w składzie: Johann Andre Forfang, Robin Pedersen, Marius Lindvik, Daniel Andre Tande. Jednak nawet oni mają poważne problemy. Anders Fannemel przez dłuższy czas odpocznie od skoków ze względu na urazy odniesione podczas wczorajszego treningu w Wiśle…

Polska od dawna jest potęgą drużynową w skokach narciarskich. Letnie skakanie jest treningowe i wiele reprezentacji tak potraktuje sobotni konkurs, jednak na polakach zawsze ciąży presja, która powinna zmobilizować ich do dobrego skakania. Dlatego powalczymy o zwycięstwo, a w najgorszym wypadku przewiduję drugą pozycję.

MeczTypKursBukmacher
Skoki Narciarskie: WisłaPolska (TOP 2)1,40Totolotek

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lech Poznań (Typ i Analiza)
Następny artykułKwalifikacje LE: Lechia Gdańsk – Brondby – 25 lipca (czwartek)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.