Skoczkowie w najbliższych dniach rywalizują podczas Turnieju Czterech Skoczni. W związku z tym bukmacher Fortuna oferuje graczom promocję – „Czołowa Trzydziestka”. W ramach tej akcji wspomniany operator nagrodzi trzydziestu typerów, którzy uzbierali najwięcej punktów.

Bonus na skoki narciarskie

Bonus na skoki narciarskie

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza dokonał wcześniej minimum jednego depozyt na swojego konto.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach 29.12.2019-06.01.2020.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można poprzez zaznaczenie opcji „dodaj do mistrzostw” podczas zakładania kuponu.

W konkursie dopuszczone są wyłącznie zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie.

sts bonus bez depozytu za darmo

Konkurs „Czołowa Trzydziestka” polega na zbieraniu punktów. Są one przyznawane za zagrane kupony który spełniają powyższe warunki promocji. System punktowania wygląda następująco:

  • wygrane kupony: x1,
  • wygrane kupony o stawce >10: x2
  • wygrane kupony o kursie >5: x3

W ramach tej akcji bukmacher Fortuna nagrodzi łącznie trzydziestu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Tabela z nagrodami przedstawia się następująco:

L.p.PozycjaNagroda
1.1-10 MiejsceVoucher 500 PLN do Media Markt
2.11 – 20 MiejsceVoucher 300 PLN do Empiku
3.21 – 30 MiejsceVoucher 100 PLN do Empiku

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna oferuje graczom na start najnowszy pakiet powitalny. Już na start gracze mogą otrzymać darmowe środki o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadne wpłaty.

W dodatku gracz może liczyć na darmowe środki równowartości pierwszego depozytu, aż do 1000 PLN. Poza tym pierwszy zakład u bukmachera Fortu

Warto jest mieć na uwadze fakt, że chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego użytkownik musi jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: Burley – Aston Villa (Typ i analiza)
Następny artykułPremier League: West Ham – Bournemouth (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.