W poniedziałek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Parmy podejmą zawodników Lecce. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1.

Serie A: Parma – Lecce

Serie A: Parma – Lecce

Parma nie jest zespołem, po którym wymaga się nadzwyczajnych wyników. Spokojne utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej powinno wystarczyć zarówno kibicom, jak i właścicielom klubu. Na ten moment spełniają te założenia, aż nadto dobrze, ponieważ po osiemnastu kolejkach zajmują dwudzieste piąte miejsce, co daje im dziewiąte miejsce w ligowej tabeli.

Oferta najwyższych bonusów w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź najlepszą ofertę

W poprzedniej kolejce nie popisali się i polegli w meczu wyjazdowym z bardzo dobrze dysponowanymi piłkarzami Atalanty 0:5. Był to dopiero drugi taki przypadek w tym sezonie Serie A, gdy zespół Army stracił w jednym spotkaniu przynajmniej trzy bramki. Jest to dobre świadectwo o grze defensywnej zespołu, który miał heroicznie walczyć o utrzymanie.

Kiedy spojrzymy na potencjał kadrowy zespół Serie A, dojdziemy do wniosku, że Lecce to drużyna, która pod tym względem absolutnie nie zachwyca, a według mnie gorszego zespołu pod tym względem w lidze włoskiej nie ma. Nie grają oni jednak tragicznie i zajmują siedemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po osiemnastu rozegranych spotkaniach zaledwie piętnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu po raz kolejny się nie popisali i przegrali przed własną publicznością z zawodnikami Udinese 0:1. Lecce przegrało tym samym trzeci mecz z rzędu, a w ostatnich trzynastu kolejkach ligowych zanotowało zaledwie jedno zwycięstwo i widać, że trudy sezonu są u nich coraz bardziej widoczne.

Parma gra w tym sezonie znacznie lepiej niż Lecce, jednak w dwóch ostatnich spotkaniach zagrała dosyć słabo. W meczu z beniaminkiem raczej nie będą mieli sporo sytuacji bramkowych, ponieważ przeciwnik skupi się na grze w obronie, w tym meczu może nie paść wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Parma – Lecce -4,51,20STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów